Ministrancki Plecak Wielozadaniowy

Mamy nowy rok szkolny! Mnóstwo książek, pisaków, piórników, kanapek… I gdzie to wszystko pomieścić? A na dodatek Twoi ministranci muszą nosić albę, różaniec i księgę przykazań. Musisz wiedzieć, że sprytni ministranci potrafią w takim plecaku schować bardzo, naprawdę bardzo wiele przydatnych rzeczy.  Natomiast przerwy szkolne są idealnym momentem aby pohandlować czym się da na szkolnych korytarzach. I ty możesz na tym zarobić. A po szkole dobrze wypchanym plecakiem można komuś przywalić lub się osłonić jak ktoś się w niecnych zamiarach zaczai. A 20 plecaków rozdasz za darmo dzieciom, których rodzice zapiszą się do twojej parafii we wrześniu.

BONUSY:

 • poziom zdrowia: -5
 • poziom energii: -5
 • miejsce na C$ +150000
 • przyrost C$: +20
 • przyrost wiernych: +20
 • Ministranci: +4 do ataku
 • Małe Dewotki: +5 do obrony

INFORMACJE:

Relikwia Ministrancki Plecak Wielozadaniowy dostępna będzie 1 września.

Za relikwię odpowiedzialność zrzucamy na użytkownika bloga o nicku Bartusia. Który to wpadł na jej pomysł.

PROMOCJE CENOWE:

Relikwię w niższej cenie czyli za 499999 C$ lub 45 odpustów można kupić w następujących godzinach:

 • 08:00 – 08:05
 • 12:00 – 12:05
 • 16:55 – 17:00
 • 20:55 – 21:00

zdjęcie: Colorised torba na kulki przez Petr Kratochvil, Klawiatura przez Petr Kratochvil,

7 komentarzy do “Ministrancki Plecak Wielozadaniowy”

 1. Bez kłesta to ta relka to jednak lipa
  takie moje zdanie
  ale przy kłeście pewnie je zmienie i drogo za nie zapłacę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *