List do Osamy

2

List do OsamyTo jest list, który Poczta Parafialna przez pomyłkę skierowała do Twojej Parafii. List jest napisany po arabsku ale dzięki dawnym dotacjom na kursy lingwistyczne znasz trochę ten język. Rozpoznajesz niektóre słowa:

Dżihad … niewierni …  parafianie …. rocznica …. 10 lat … uderzyć znów … cukierki miętowe ….  10 km … samolot …

Próbujesz to poukładać. I wychodzi ci coś strasznego. W 10 rocznicę zamachów na WTC terroryści zarzucą nas cukierkami miętowymi i to tymi twardymi. Byłoby to nawet fajne (dzieciaki by się ucieszyły) gdyby nie to, że zostaną one zrzucone z 10000 m. Spadając z tej wysokości są w stanie narobić wiele szkód. Fizyki nie da się oszukać i ich energia uderzenia będzie równa pociskowi wystrzelonemu z działka 40mm. Zniszczy to samochody zaparkowane na terenie parafii i pewnie wyśle w zaświaty paru parafian. Ale jeśli uprzedzisz o tym swoich wiernych to się pochowają po piwnicach i będą ci wdzięczni za ocalenie. W  sumie możesz powiedzieć to podczas kazania. I nie wspominać o liście ale o objawieniu … i aniołach … i rydwanie ognia … i misji. Tak będzie bardziej obrazowo. A może uda się nawet podburzyć tłum do zamieszek w dzielnicy innowierców? W końcu jest tam parę rzeczy, które chętnie byś wyniósł ze sklepów (korzystając z ogólnego zamieszania).

BONUSY:

 • poziom zdrowia: -5
 • poziom energii: +5
 • miejsce na C$ +115000
 • ilość wiernych -3
 • przyrost wiernych: +2
 • Ministranci: +1 do ataku
 • Lektorzy: +10 do ataku
 • Organiści: +100 do ataku

INFORMACJE:

Relikwia List do Osamy powstała według pomysłu Marcina. Zajmuje się on także tworzeniem gier planszowych. Jedną z gier, które przygotował –  jest gra planszowa pt Wybory

Relikwia dostępna 11.09.2011 po godzinie 21

Zdjęcie: Wikipedia

2 komentarze

 1. Eustachy napisał(a):

  Idealnie Pasuje Do turbanu Lina Badena
  i pistoletu na Farbe ^^

Dodaj komentarz

© 2011 - 2023 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.