Kurs Zawodowy Poziomu 3

Dyplom Kursy Zawodowe 3 czyli dyplom przyznawany za ukończenie Kursu Zawodowego Poziomu 3, to pewność, że szkolenie w zakresie stylu i doboru ubrań nie poszło na marne. Dzięki temu lepiej wiesz jak wyglądają życie i rzycie. I czujesz się przez to lepszy. I bogatszy – nie tylko duchowo. Ba! Nie tylko czujesz się lepszy. Jesteś lepszy. Lepszy od innych.

BONUSY:

 • poziom zdrowia: +10
 • poziom energii: +10
 • ilość wiernych +30
 • przyrostu C$: +5
 • Organiści: +200 do ataku
 • Gospodynie Proboszcza: +300 do obrony

INFORMACJE:

Relikwia Kursy Zawodowe 3 dostępna jest w queście stałym Kursy Zawodowe Poziom 3.

Relikwia Kursy Zawodowe 3 oraz quest Kursy Zawodowe Poziom 3 powstały dzięki staraniom Marcina. Tworzy on także gry planszowe. Jedną z nich jest gra pt: Historia Polski.

zdjęcia:  wikipedia, Wieszaki przez Teodoro S Gruhl, Kobieta, okulary przez Petr Kratochvil

 

22 komentarze do “Kurs Zawodowy Poziomu 3”

 1. klasycznie jak dla mnie zapytam o ilość kliknięć niezbędnych do otrzymania certyfikatu owego. z góry dziękując – ciekawski

 2. jak to ja mam w zwyczaju zapytam ileż to kliknięć niezbędnie trzeba wcisnąć, aby rzeczony certyfikat cieszył oko w zbiorach parafialnych?

 3. Czy w queście „Przebranie za Ninja” kasa nie powinna być nagrodą zamiast kosztem? Bo tak by wynikało z opisu…

 4. do kogo można pisać co do wyjaśnienia jak to możliwe że jeden gracz zaatakował mnie aż 8 razy w ciągu 1 minuty? Dajcie proszę o namiar takiej osoby. Dzięki.

 5. A jak to jest, że jestem na 12 zakładce, a mogą mnie atakować ludzie z 1-2 strony z rankingu? Wątpie, że różnimy się tylko 4 poziomami.

 6. To w takim razie to jest takie średnie troche, bo nie można mieć żadnych szans w walce z kimś 7 poziomów wyżej, i 3 ataki i już prawie cała armia położona. I od nowa ją budujesz, dojdziesz do 500 gospodyń i 3 ataki i znowu nic nie masz. Jakas recepta na to?

 7. No i tu niekoniecznie te pielgrzymki aż tak pomagają, bo żeby zbudować sensowną obronę to trzeba mieć grubo ponad 1 000 gospodyń, po przekroczeniu pewnego progu armia obronna musi stać się stacjonarna, bo jej wysyłanie na pielgrzymki za dużo kosztuje. Trochę za mało jest graczy na górze, za to nie wiem czy developerzy gry widzą jak w tej chwili ciężko jest zaczynać z samego dołu. Mało możliwości stopniowego pozyskiwania relikwii np. poprzez questy, a inflacja na rynku praktycznie uniemożliwia zakupy.

 8. Ja wychodze z założenia, że nie atakuje się kogoś 5 razy pod rząd, bo kasa z tego już potem i tak żadna, więc atakuje kazdego raz. I nie wiem dlaczego, ale przy moich atakach, mimo ze wygrywam, to przeciwnikowi nie niszczy sie armia na 100 gospodyń, najczesciej w ogole sie nie rusza. A wyszukiwać poza zakładką walka, zeby miec 7 poziomów rozpietosci to zdecydowanie by mi się nie chciało.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *