Leżak Parafialny

Leżak ParafialnyOdpoczynek to rzecz święta. I nikt nie powinien ci go zakłócać. Dlatego też potrzebujesz Leżaka Parafialnego. Jest wyjątkowo wygodny i dyskretny. Po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca, a po rozłożeniu stanowi doskonałe miejsce na relaks. Dla nieśmiałych księży w zestawie są specjalne zasieki, dzięki którym nikt nie wypatrzy, kto na leżaku wypoczywa. Dyskrecja murowana. Jest też schowek na zdjęcia pięknych parafianek, oraz na wiaderko z lodem na mszalnego szampana. Kilka puszek z napojami wyskokowymi również znajdzie dla siebie miejsce. Tylko ministranta, który w skąpej przepasce biodrowej będzie wachlował umiłowanego księdza liściem palmy, trzeba zorganizować sobie we własnym zakresie.

• ilość wikarych: +1
  • Ministranci: +1 do ataku
  • Organiści: +425 do ataku

Leżak Parafialny jest nagrodą za wykonanie questu czasowego Relaks dla graczy od 5 lvl. Quest Relaks potrwa do 30.04.2013 do godziny 23.45.

Zdjęcia: Wikipedia 1 i 2

11 komentarzy do “Leżak Parafialny”

1. jak masz leżak to leż i się relaksuj 😉 ja mam i leżę 🙂

a tak swoją drogą to miało coś być z zaświadczeniem a tu narazie cisza