Książka z Bajkami

Książka z BajkamiLektura bajek świetnie umila czas czerwcowej nudy. Dzień jest długi i gorący tak, że psa szkoda wyrzucić a co dopiero księdza z wiernymi wysłać do ataku. Tak więc czytasz i znajdujesz w niej natchnienie do szukania Złotych Dziwek… znaczy Rybek i innych cudownych relikwii. Taka motywacja dodaje ci sporo energii.

 
 
 
 
BONUSY:

  • poziom energii: +20
  • przyrost energii: +3

INFORMACJE:

Relikwia Książka z Bajkami jest do zdobycia w queście czasowym BAJKI 1, quest dostępny dla graczy, którzy mają przynajmniej 3 lvl. Quest BAJKI 1 rozpocznie się 1.06.2014 o godzinie 1:15 i potrwa do 30.06.2014 do godziny 23:45.

 

zdjęcie: Notatnik przez D Bickel

 

Autor

Marcin

Jak nie siedzę na parafii to tworzę gry planszowe dla dzieciaków. Teraz są dostępne na www.debinski.edu.pl

3 komentarze do “Książka z Bajkami”

  1. Marcinie a to będzie jakaś seria questów czy tylko taki pojedynczy bo quest ma się nazywać BAJKI 1 więc wole zapytać czy będą kolejne numery 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *