Książka Kodów do Parafia.biz

Jako organizator zawodów dostajesz od producenta na pamiątkę zestaw delux-hiper-piper-VIP-gold Parafia.biz. Są też w nim dołączone 3 książki kodów, które pozwalają na używanie nieudokumentowanych funkcjonalności w grze. Jako, że sam nie grasz to o mało nie wyrzuciłeś tego zestawu. Z błędu wyprowadził cię jednak młody ministrant. Obiecał, że zrobi wszystko aby mieć do nich dostęp. A ty masz litościwe serce. On i jego koledzy płacą ci teraz abonament za granie i korzystanie z funkcjonalności zawartych w książce kodów. A kiedy grają to w ich oczach widać żądzę krwi. To dobrze – przyda się ona podczas następnego ataku. Genialnie jest mieć tę grę. Niech się wierni uczą.

BONUSY

  • ilość wiernych +15
  • przyrost wiernych: +2
  • przyrost C$: +3
  • Ministranci: atak +10
  • Lektorzy: atak +100
  • Organiści: atak +100
  • Babcie Moherowe: atak +10
  • Gospodynie Proboszcza: atak +10

 

INFORMACJE

Relikwia do zdobycia w Queście czasowym pt: 1000 Godzin. Quest zaczyna się 16.06.2011 o godzinie: 16:00 a kończy 27.07.2011 o godzinie: 8:00

 

Relikwia Książka kodów do Parafia.biz oraz Quest czasowy 1000 godzin powstały przy współpracy z Marcinem, który stworzył też „Wybory – gra planszowa

zdjęcia: Tiffany toaster with intel inside sticker by Leon Brooks, Row of pcs with flat screens by Leon Brooks, People crowd by Paolo Neo, Books on a shelf by Jon Sullivan

 

6 komentarzy do “Książka Kodów do Parafia.biz”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *