Konkurs na film o grze

Święty Wóz TransmisyjnyPióro ze złotą stalówkąOgłaszamy Konkurs na nagranie poradnika do gry parafia.biz. Może dotyczyć zakładania nowego konta lub samego sposobu grania. Przy czym, bardziej rozbudowane wersje, przy których widać, iż ksiądz się napracował, będą najprawdopodobniej lepiej postrzegane 😉

Nagranie należy umieścić na Youtube lub w innym ogólnodostępnym serwisie (ogólnodostępny to znaczy, że do obejrzenia filmu nie jest wymagane logowanie).

Zgłoszenia filmów do konkursu dokonujemy od 22.03.2014 do 31.03.2014 do 23:59 przez podanie w komentarzu (pod tym wpisem) nicku z gry oraz linku do filmu. Następnie zostanie uruchomione dla graczy głosowanie,w którym każdy będzie mógł zagłosować na najlepszy jego zdaniem film.

Każde nagranie na temat gry nagrodzę relikwią Wóz Transmisyjny. Trzej gracze z najlepszymi nagraniami (największą ilością głosów) otrzymają dodatkowo wybraną przez siebie relikwię (w tym takie rarytasy jak Złota Stalówka, Generalski Epolet lub Wszystkomający Medal). Wszystkie relikwie będą do odebrania przez Wolny Rynek w cenie 1 C$ w ciągu 24h od czasu ogłoszenia o ich wysłaniu.

Dodatkowo (do odwołania) w każdy weekend po zakończeniu konkursu sprawdzane będą 2 linki i jeśli wciąż będą aktywne (będą się tam znajdowały zgłoszone filmy), to ich autorzy otrzymają relikwię Insygnia Władzy aby łatwo mogli przełączyć kanał w telewizorze na TV Parafiandia. Wszystkie relikwie będą do odebrania przez Wolny Rynek w cenie 1 C$ w ciągu 24h od ogłoszenia o ich wysłaniu.

Dodatkowo Marcin i Parafianin wybiorą sobie po 1 nagraniu, które nagrodzą relikwią Złota Stalówka. Obie relikwie będą do odebrania przez Wolny Rynek w cenie 1 C$ w ciągu 24h od ogłoszenia o ich wysłaniu.

Najłatwiej nagrywać to co dzieje się na ekranie używając jednego z tych programów.

AKTUALIZACJA i te no… wyniki by Parafianin:

Skoro do konkursu miało odwagę stanąć aż 2 księży to… oni zebrali wszystkie nagrody. Księża: Amarth oraz  Cristoff proszeni są o kontakt mailowy z parafią i podanie, którą relikwię chcą otrzymać. Wystarczy podać jej nazwę.

Każdy z nich otrzyma też Wóz Transmisyjny i Złotą Stalówkę, przy czym ksiądz Amarth otrzyma 2 Złote Stalówki.

No i oczywiście jeśli podczas weekendowego sprawdzenia filmy będą dostępne, gracze będą otrzymywali Insygnia Władzy.

Relikwie będą do odebrania z wolnego rynku w cenie 1 C$.

To nie jest żart pomimo, że dzisiaj 1 kwietnia!

Aktualizacja 5.04.2014

Filmy są dostępne więc gracze do odbioru z wolnego rynku mają Insygnia Władzy 🙂

Aktualizacja 12.04.2014

Filmy są dostępne więc gracze do odbioru z wolnego rynku mają Insygnia Władzy 🙂

Aktualizacja 19.04.2014

Dostępny jest tylko film gracza Amarth, więc tylko on otrzymuje Insygnia Władzy

Aktualizacja 26.04.2014

Dostępny jest tylko film gracza Amarth, więc tylko on otrzymuje Insygnia Władzy

Aktu­ali­za­cja 3.05.2014

Dostępny jest tylko film gra­cza Amarth, więc tylko on otrzy­muje Insy­gnia Władzy

Aktu­ali­za­cja 10.05.2014

Dostępny jest tylko film gra­cza Amarth, więc tylko on otrzy­muje Insy­gnia Władzy

Aktu­ali­za­cja 17.05.2014

Dostępny jest film gra­cza Amarth, więc otrzy­muje on Insy­gnia Władzy

Film księdza Cristoff znowu jest dostępny – ale pod innym adresem: https://www.youtube.com/watch?v=6oHdNhOB8DM – więc i on otrzymuje Insygnia Władzy.

Aktu­ali­za­cja 24.05.2014

Dostępny jest film gra­cza Amarth, więc otrzy­muje on Insy­gnia Władzy

Dostępny jest film gracza Cristoff, więc otrzy­muje on Insy­gnia Władz

Aktu­ali­za­cja 31.05.2014

Dostępny jest film gra­cza Amarth, więc otrzy­muje on Insy­gnia Władzy

Dostępny jest film gracza Cristoff, więc otrzy­muje on Insy­gnia Władz

Aktu­ali­za­cja 7.06.2014

Dostępny jest film gra­cza Amarth, więc otrzy­muje on Insy­gnia Władzy

Dostępny jest film gracza Cristoff, więc otrzy­muje on Insy­gnia Władz

Autor

Marcin

Jak nie siedzę na parafii to tworzę gry planszowe dla dzieciaków. Teraz są dostępne na www.debinski.edu.pl

19 komentarzy do “Konkurs na film o grze”

  1. Jeśli gracz się obawia o swoją aktualną parafię (nie chce pokazywać swoich tajemnic, relikwii, C$ itd – co zrozumiałe) to tak, tylko po konkursie najlepiej usunąć nowo założone konto, bo…

  1. Ponad 16 min ???? Ty chyba w kategorii pełnometrażowej chcesz startować ?
   Nie wystarczyło mi cierpliwosci .. srry 🙁

   1. Poradnik do rejestracji to gdzieś minuta. Reszta to już wprowadzenie do gry. Ciebie to męczy bo to wiesz, ale dla kogoś kto jeszcze nie wie co się kryje pod tajemniczą nazwą parafia.biz to może być coś ciekawego 🙂 a to, że film nie jest profesjonalny i nie przyciąga aż tak uwagi estetyką to inna sprawa 😀
    Pozdro ^^

    1. Szkoda że nie było takiego poradnika kiedy ja zaczynałam grę.
     Świetnie zrobiony poradnik i przesympatyczny głos:)
     Gratuluję!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *