Jaja Jak Berety

Typowo wielkanocna relikwia w liczbie sztuk 2. Niby jaja, a jednak w kształcie beretu. Mają moherowe włoski i antenkę skierowaną na Toruń. Każda szanująca się gospodyni powinna takie jaja mieć. W końcu baba z jajami to prawdziwy skarb. Co prawda skarby należy zakopywać. Jednak 2 metry pod ziemią gospodynie słabo sprzątają, nie mówiąc już o gotowaniu.
Jaja Jak Berety są pożyteczne, zgrabne, ładne, z gustownym wzorkiem i przydatnymi właściwościami. Naprawdę niezłe jaja. W dodatku zapakowane w gustowną torbę. Trzeba tylko pilnować, żeby gospodyni nie dodała ich do babki. Musiałbyś wtedy wyciągać moherowe włoski spomiędzy zębów, a tego przecież nie lubisz. W końcu z tego powodu zrezygnowałeś z orgii u biskupa ekologa, który nie pozwala się golić swoim zakonnicom.
Allejaja!

BONUSY:

 • poziom zdrowia: +2
 • przyrost Opłatków: +1
 • Gospodynie Proboszcza: +0,8 do ataku i +621 do obrony

INFORMACJE:

Relikwia Jaja Jak Berety dostępna będzie w pierwszy i drugi dzień świąt w rzutach późnowieczornych (po godzinie 22.00).

Zdjęcie: Wikipedia

22 komentarze do “Jaja Jak Berety”

 1. w pierwszy dzień
  po 22-giej to ja i moje jajka będą nie dysponowane 🙁
  w drugi dzień
  to zależy od pierwszego 🙂

 2. no ale nie będzie tylko 4 sztuk…? to że w „w licz­bie sztuk 2” oznacza że relka zawiera w sobie 2 jajoberety…dobrze zrozumiałem…? 😛

 3. ja zrozumiałem,
  że tych relek jest 2 sztuki,
  i będą dostępne w 2 rzutach,
  wiec wychodzi – relka na rzut…
  będzie się więc działo…

 4. Wiadomo już coś „bliżej” w temacie godziny pokazania się jajec ?
  Gosposie się niecierpliwią – chciały by bliżej im się przyjrzeć… 🙂

 5. Cena tez by trochę poprawiła sytuację,
  bo nie wiem,
  czy jest sens zarywać nockę dla nieosiągalnych jajec,
  skoro mogę zarwać nockę dla osiągalnej gosposi…ewentualnie kilku…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *