Fotelik z wraku na sprzedaż

Fotelik z WrakuZarząd główny Srawa i Prawiedliwości informuje o rozpoczęciu przetargu na niepotrzebny już Fotelik podróżny (czyli Fotelik z Wraku) dla niedorośniętych dorosłych. Relikwia jest w przyzwoitym stanie z lekkimi zarysowaniami po kontakcie z brzozą. Fotelik zaopatrzony jest w fabryczny czytacz bajek (istnieje możliwość darmowego wgrania innych audioksiążek np: „Zdradzony w kwietniu”, „Komu bije brzoza?”). Fotelika nie mogą kupić pacyfistyczni zwolennicy partii Pustych Obietnic, czyli xioncowie tylko obiecujący, że będą walczyć za Parafiandię.

Fotelik wystawiony jest na sprzedaż, bo do partii SiP nie należy już ani drugi ani też trzeci Bliźniak.

Zasady licytacji:

1. Licytować mogą jedynie gracze mający przynajmniej 1000 wygranych walk na koncie (licząc od początku gry).

2. Wylicytowaną kwotę można spłacać w ratach (zakupując dedykowane Cudowne Zamiany).

3. Każdy gracz może licytować wielokrotnie przebijając istniejące oferty.

4. Oferty można składać w dniu 26.04.2014 w godzinach 12:00 – 20:00 czasu bloga. Wcześniejsze i poźniejsze oferty nie będą brane pod uwagę.

5. Relikwię wygra gracz, który zaoferuje najwyższą sumę i będzie on miał 24h na zapłacenie wylicytowanej kwoty. Jeśli wylicytowana suma będzie wymagała zakupu na raty to trzeba będzie najpierw wykupić odpowiednią ilość Cudownych Zamian. Dopiero później pojawi na WR Fotelik.

6. Licytowanie odbywa się przez komentowanie w tym wątku. Zgłoszenie powinno wyglądać następująco:

licytowana suma, liczba rat, nick_z_gry

np: gracz MarDeb oferując 100 000 000 C$ w dwóch ratach powinien napisać:

100000000, 2, MarDeb

7. Minimalna wielkość raty to 100 000 C$. Oferty wymagające mniejszych rat (np: 1 000 000 C$ w 20 ratach) nie będą brane pod uwagę.

8. Gracz, który wygra licytację i nie wykupi wylicytowanej relikwii (nie zapłaci całości sumy) trafia na czarną listę licytujących i nie będzie mógł brać udziału w innych organizowanych przeze mnie konkursach.

Autor

Marcin

Jak nie siedzę na parafii to tworzę gry planszowe dla dzieciaków. Teraz są dostępne na www.debinski.edu.pl

38 komentarzy do “Fotelik z wraku na sprzedaż”

 1. 8. Gracz, który wygra licy­ta­cję i nie wykupi wyli­cy­to­wa­nej reli­kwii (nie zapłaci cało­ści sumy) tra­fia na czarną listę licy­tu­ją­cych i będzie mógł brać udziału w innych orga­ni­zo­wa­nych przeze mnie konkursach.

  Chyba „nie” się wam zgubiło 😀

 2. Mam takie podchwytliwe pytanie:
  Jeśli gracz złoży dwie oferty, np. 300M i 350M, ale i tak pierwsza byłaby wyższa od pozostałych ofert, to która jest wiążąca?

    1. ciekawa propozycja można by nawet głosowanie robić w tygodniu na jaką relke jest największe zapotrzebowanie a w św Niedziele zorganizować aukcje

  1. Pomysł fajny, ale dobrze by było licytować o więcej niż jedną sztukę. Mogłoby być np 5 szt. i pięć najwyższych ofert wygrywa. Za dużo chętnych do jednej sztuki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *