Dachówka Kościelna

Dachówka KościelnaPrawdziwa relikwia remontowa. Idealna dla każdego księdza. Wygląda co prawda solidnie, ale rozsypie się po pierwszym deszczu. Ale przecież o to chodzi. Wierni zobaczą na co idą pieniądze z tacy. A po kilku wiosennych ulewach pożałują biednego księdza, któremu znowu się leje na głowę. Żaden ksiądz z biznesowymi zapędami nie pogardzi taką relikwią. W końcu to kopalnia złota. A że zamiast solidnej blachy jest podwójna folia aluminiowa to akurat mały szczegół. Przecież ksiądz ma się znać na pieniądzach, yyy znaczy się na zbawieniu, a nie na budownictwie.

• miejsce na C$: +250000
  • przyrost C$: +2

Relikwia Dachówka Kościelna to nagroda za wykonanie questu stałego Kolejny Remont Dachu dla graczy od 8 lvl.

Zdjęcia: Wikipedia 1 i 2

1. Kubarex napisał(a):

Kobieto !!! Miej Boga w sercu … Zwolnij trochę ….
    Tak, żebym miał trzy kłesty do dyspozycji i w trakcie roboty – to już od roku chyba nie było …
    A gdzie czas na modlitwę i umartwianie się z Gosposią ?!

Ave Pracowita Parafianka !

2. pyton napisał(a):

pozyży mi ktoś zaświadczenie o ubustwie na czas wykonania questa za 2mln C$
    pisać na priv:)

3. PROBOSZCZ-GLAN napisał(a):

Jeśli ktoś chce wypożyczyc kontakt na parafii 🙂