Perfekcyjna Gospodyni Parafialna

1

Perfekcyjna Gospodyni ParafialnaPerfekcyjna Gospodyni Parafialna to wersja turbo gospodyni, którą znasz. Zanim zacznie sprzątać plebanię – robi sobie makijaż. W perfekcyjnym manicure odkurza, bez idealnej fryzury nie bierze się za pranie, a sutanny prasuje ubrana w perły i norki. Wygląda jak modelka i świetnie się trzyma, ale jeśli życie ci miłe, lepiej o wiek jej nie pytaj. W szale może wyczyścić nie tylko podłogę, ale i twoje konta.

 

 

 

BONUSY:

  • Gospodynie Proboszcza: +0,6 do ataku i +1250 do obrony

INFORMACJE:

Relikwię Perfekcyjna Gospodyni Parafialna otrzyma każdy gracz od 5 lvl, który wykona quest stały Perfekcyjne Porządki

Zdjęcia: Wikipedia 1, 2, 3, 4

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

© 2011 - 2021 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.