Cień Anioła

cien-aniolaCień Anioła to relikwia widywana za tylko za dnia i tylko przez ludzi obdarzonych dużą wiarą bądź wyobraźnią. Relikwia ta daje ci możliwość sprawdzenia kto ci ufa. Bo nieufający bezbożnicy widzą jedynie cień kościelnej iglicy a prawdziwie wierzący widzą wszystko co im powiesz. Ta myśl sprawia, że czujesz się lepszy i bardziej zwarty do działania. Może pora wmówić parafianom, że trzeba ci oddać ostatnią koszulę?

• poziom zdrowia: +5
  • poziom energii: +40
  • przyrost zdrowia: +1
  • przyrost energii: +2

[poll id=”19″]

Ankieta będzie aktywna do 7.05.2014 do godziny 18:00. Rzut relikwii Cień Anioła, w ilości wskazanej przez graczy, będzie miał miejsce tego samego dnia, po godzinie 20:00.

zdjęcie: pixabay

10 komentarzy do “Cień Anioła”

1. 4000sztuk
    +świetny początek dla nowych(regeny)
    +bardzo tanio
    -za duuużo

400sztuk
    +nie za dużo nie za mało
    +cena dobra, tanio

Przy 400sztukach
    *na WR będzie ok. 3-6mln za szt.

Przy 4000sztuk
    *na WR będzie ok.70-300k za szt.