Baba z Brodą

10

baba-z-brodaBaba z Brodą to relikwia niezwykle poprawna politycznie i mile widziana w Unji. Dzięki jej pomocy zrobisz niejeden przekręt, ucząc się od mistrzów przekrętów. Przecież sama Unjia musiała kombinować jak obejść Słowiański system. Kto to słyszał, aby bez skrępowania nawoływać do bycia Słowianami, a nie Unjiami? Można było nawoływać do bycia nieumytym lub rowerowym, ale pokazywać ładne damskie piersi? To przecież zboczenie. Zresztą Baba z Brodą jest jak najbardziej naturalna i w  kościele ma ugruntowaną pozycję, jest doskonale znana. Każdy przyjdzie chętnie ją zobaczyć,  na Słowiańskie cycki nikt by przecież nie przyszedł, chyba…

BONUSY:

 • poziom zdrowia: +10
 • miejsce na C$: +350000
 • ilość wiernych: +30
 • przyrost wiernych: -2

INFORMACJE:

Relikwia Baba z Brodą pojawi się 11.05.2014 po godzinie 21:00.

zdjęcie: wikipedia

10 komentarzy

 1. 88Satan napisał(a):

  Fuj… jeszcze mie trzymie. Oblechaaaaaaa. Oczywiście poprawna potylicznie 😉

 2. dzieci_proboszcza napisał(a):

  Rozwiazanie to Bakutil.

 3. siekiera napisał(a):

  a mojemu wikaremu się podobał.
  wysłał na to „coś” ze 20 smsów ze swojej watykańskiej karty prepajdowej…
  muszę sie przyjrzeć skubańcowi
  skąd ma kasę na takie fanaberie.

 4. ikar660 napisał(a):

  A ja wam powiadam, że to coś idealnie pasuje do Aplikanta na wikarego

 5. czysciciel napisał(a):

  już nie ma !

 6. popieusznik napisał(a):

  ile kosztowała?

Dodaj komentarz

© 2011 - 2023 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.