Awaria

W chwili obecnej pracujemy nad usunięciem awarii, przyczyną jest prawdopodobnie pad dysku twardego. Wszystko zostało zgłoszone w serwerowni i teraz czekamy na jego wymianę. Dokładnie nie wiadomo ile to potrwa, gdyż jest weekend 🙁

Postaramy się przywrócić wszystkie dane sprzed awarii – po coś robi się przecież backupy i używa RAID 😉

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

128 komentarzy do “Awaria”

1. Uważam, że jesteśmy traktowani bardzo niepoważnie.
    Tak jak był komunikat na początku, że „…awaria… padł dysk twardy..czekamy na wymianę..”, tak teraz jest cisza i niepoważne traktowanie nas – graczy.

Skoro wydajemy na tę grę prawdziwe pieniądze, to powinniśmy być poważnie traktowani.

Wymiana dysku, reinstalacja, postawienie systemu, konfiguracja wgranie backapu to czynności wymagające maksymalnie kilkunastu godzin, niech nawet ze 30, jeśli backup jest duży.

Ale skoro czekamy tak długo, to pewnie firma oczekuje na jakiś podzespół, którego nie posiada a ma otrzymać „po niedzieli” (palmowej?). I na pewno ma oszacowany jakiś termin usunięcia awarii.

I właśnie taką informację powinniśmy otrzymać – kiedy mamy się spodziewać uruchomienia (bo rzeczywiście grozi to przegapieniem ponownego startu i zamozjedzeniem się sił zbrojnych).

Także drogi Parafianinie, oczekujemy na konkrety i poważne traktowanie nas.

I właśnie

2. Długi weekend już się skończył. Nadal nic nie wiadomo. Może wystarczy napisać: bardzo mi przykro ale nic z tego nie będzie. Trzymanie ludzi w niepewności to lekka przesada. Nie wierzę już że się uda jeśli nie udało się do tej pory….

3. dyski były w RAID tak? to w sumie cały zapis odbywał się na 2 dyskach… 2 szlag trafił? jak nie to wepnijcie ten co działa bez raida i pasi 🙂 a potem dopiąć 2 i znowu bedzie uczestniczyć w „rajdzie”…. to jak damy rade czy nie?

4. Jestem cierpliwy w takich sprawach, ale również cierpliwość ma swe granice.
    Inaczej czeka się (nawet długo) kiedy jest jasno określone na co i ile, a jeśli czeka się na ch…. bóg wie co to zupełnie inna sprawa. Nawet biorąc pod uwagę zwykłe, poważne podejście do klienta należą nam się informacje.

5. Witam dla pocieszenia kolejny dłuższy week­end jest ok 15 sierpnia, gdyż od czasu rozpoczęcia awarii minęły 2 więc może do 3 razy sztuka i po tym wolnym gra będzie działać, pozdrowienia dla tych wszystkich co robią nam laskę ( łaskę ) i nie dają informacji a jak wysyłaliśmy kasę po odpusty zawsze była godnie przyjmowana bez chwili zawahania a teraz nie ma nawet info o postępie prac!!!

6. Dziękuję całemu Szanownemu Klerowi za wspólną grę, proboszczom zaprzyjaźnionym i nie zaprzyjaźnionym. Było miło. Ponieważ nie ma informacji co dalej postanowiłem tu nie zaglądać więcej bo to bez sensu. Żegnam.

7. Pod adresem parafii powinien pojawiać się komunikat „porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy tu wchodzicie”, bo to chyba już delikatnie mówiąc po ptokach.

8. Raczej nie żywię jakiejś wielkiej nadziei, jednak raz dziennie sprawdzam czy coś się zmieniło w temacie „awarii”. Szkoda, bo jednak troszkę się człowiek zżył i z grą i z ludźmi. Jednak w dalszym ciągu nurtuje mnie pytanie- dlaczego żaden z adminów nie znalazł w sobie na tyle odwagi, żeby powiedzieć o co tak naprawdę chodzi?

9. Czy może nam ktoś powiedzieć co się dzieje i kiedy jest planowany termin uruchomienia lub usunięcia gry???

10. A może żadnej awarii nie ma, tylko skończył się czas, na jaki opłacony był serwer i to jest po prostu koniec gry – pod płaszczykiem awarii?

Gra przynosiła niewystarczający dochód więc czas był zamknąć interes?

W trzy tygodnie to już się nawet samochód po dużym wypadku wyklepie i zalakieruje – dysk twardy (wszak mamy XXI wiek) to naprawdę błahostka.

11. ja tez sprawdzam codziennie ale chyba niepotrzebnie. rozumiem – problemy finansowe – ktos kogos na tace przycial albo sie medalikami nie podzielil. fajnie bylo z wami grac ale wszystko wskazuje na to ze gra umarla. ksionc Marcin tu sie udzielal ale chyba i on zwatpil jak sadze. odezwie sie łun?

12. hehehehe, papierz zayebał kasę za odpusty
    i bangla na seszelach!
    daliśmy się zrobić w chuja zupełnie jak ci ministrowie
    kelnerom. 😀

13. No cóż. Skoro nawet Marcin, który jako jedyny miał posłuch u adminów nie jest poinformowany „o co kaman?”, to zapewne znaczy, że wielebny Zumar ma rację…

14. Miło było, pozdrawiam tych co atakowałem inie atakowałem, tych którzy mnie atakowali i nie atakowali, a także tych, którzy ze mną handlowali, nie zawsze do końca uczciwie. Pozdrawiam też Marcina, bo to on tu robił za głównodowodzącego. Z grą się trochę zżyłem, często w nią grałem i sam pomysł gry(dziwny, ale ciekawy) bardzo mi się spodobał. Dziękuję za grę i pozdrawiam 🙂 Będę wbijał co tydzień może się naprawi, a może nie.

15. Żegnam wszystkich, wybaczam i odpuszczam grzechy tych co mnie atakowali. Nie będę się mścił. Zmieniam wyznanie. Ma ktoś może jakieś namiary na ciekawe wyznanie? (Nie lubię makaronu niestety). Niech parafianie smażą się w internetowym piekle! Z miłą chęcią bym ukrzyżował parafiankę.

16. Podejrzewam że Parafianin to ten gościu co pojechał na mundial z biletem w jedną stronę i wlazł na murawę w meczu Niemcy- Ghana. Teraz zbiera na karę, powrót do Polski i naprawę Parafii. Tak musi być, bo innego wytłumaczenia nie widzę na tę żałosną sytuację

17. ciekawe jak się czują ci parafianie
    którzy umoczyli w odpusty.
    ja na szczęście pozostawiłem tylko 2 niewykorzystane.
    pasta czuwał! 😀