Arka od Arka

8

Darowanej arce nie zagląda się do kajuty, czy jakoś tak. Ksiądz Arek to znajomy twojej gospodyni. Kolega  z wojska. Z marynarki, co tłumaczy łajbę zamiast kwiatów. Do twojej gospodyni ma najwyraźniej słabość, skoro postanowił ofiarować Arkę od Arka. Jest to elegancka łódka, w której ukryjesz swój dobytek i uchronisz go przed zamoczeniem. Gospodynię też schowasz. W końcu Arek zaznaczył, że kobiecina ma nie wilgotnieć bez potrzeby.

 

 

 
BONUSY:

 • poziom energii: +30
 • ilość wikarych: +1
 • Gospodynie Proboszcza: +1,2 do ataku i +850 do obrony

INFORMACJE:

Reli­kwia Arka od Arka dostępna jest w queście czasowym Oberwanie Chmury dla gra­czy od 7 lvl. Quest Oberwanie Chmury rozpocznie się 23.07.2012 o godzinie 10.00, a zakończy 31.08.2012 o godzinie 23.45.

Zdjęcie: Wikipedia 1 i 2

8 komentarzy

 1. Stefun napisał(a):

  No nareszcie QUEST!

 2. KsFerdek napisał(a):

  To dajcie następny bo po tym to już śladu niema

 3. gulasz napisał(a):

  no i gucio zrobie bez kaloszy….

 4. McMateusz napisał(a):

  A w bonusach to jest miejsce na wikarych czy ilość wikarych, pytam ponieważ po ukończeniu questa nie dodało mi wikarego. Pozdrawiam.

 5. Golinekkk napisał(a):

  no to kolejny

Dodaj komentarz

© 2011 - 2023 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.