Aplikant na Wikarego

Ciekawa osobistość o niezidentyfikowanej płci. No bo niby chłop, a jednak baba. Posiada znakomitą orientację w terenie i umiejętność doboru odpowiednich butów do torebki. Zawodowo strzela focha i obsługuje wiertarkę udarową. Nad gotowanie i shopping przedkłada grzebanie pod maską samochodu. Ale już zamiast meczu woli wybierać odcień pudru. Jako wikary może się sprawdzi, a może nie. Tego nie wie nikt. Ale przynajmniej zadba, byś zawsze do mszy miał stringi pod kolor ornatu.

 

 
BONUSY:

 • ilość wiernych: +10
 • ilość wikarych: +1
 • miejsce na Opłatki: +10000
 • Ministranci: +1 do ataku
 • Lektorzy: +10 do ataku
 • Organiści: +99 do ataku
 • Małe Dewotki: +1 do obrony
 • Babcie Moherowe: +10 do obrony
 • Gospodynie Proboszcza: +101 do obrony

INFORMACJE:

Relikwia Aplikant na Wikarego dostępna jest w queście stałym Casting na Wikarego dla graczy od 8 lvl.

Zdjęcia: Wikipedia 1, 2, 3, 4, 5, 6.

10 komentarzy do “Aplikant na Wikarego”

  1. Właśnie dajcie, że można atakować dowolnie w górę (ale zaatakowany może później się mścić) bo brak expa ogranicza ilość księży do okoła, a tłuczenie tych co są jest trochę smutne (bo jeszcze się bronią i chcą żyć)… a nie ma prawie na kim zbierać doświadczenia.

  1. A to zależy już tylko od Ciebie. Jak go zrobisz to się skończy 😉
   A tak serio- wszak w opisie jest wyraźnie określone, że to quest stały.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *