Amber Dwór

Amber Silver to jednak strzał w dziesiątkę. Na nową parafię musiałbyś pracować latami. A tak, już dziś, w młodym wieku możesz kupić sobie luksusowy dworek. Oczywiście urządzisz w nim cudną parafię. Nad drzwiami powiesisz wysadzany brylantami krzyż. Niech inni widzą, że na wierze nie oszczędzasz. Do kościoła będzie dalej, ale skromny maybach w garażu raczej pozwoli uniknąć kłopotów z chodzeniem. Amber Dwór to prestiż i wygoda. Co prawda pod płotem zbierają się jacyś wierzy-ciele. Ale skoro wierzą w cielę, to znaczy, że poganie. Wystarczy ich wystrzelać z pistoletu. Pistoletu na wodę. Święconą oczywiście.

• miejsce na C$: +1000000
  • ilości wiernych: +5
  • przyrost wiernych: +2
  • miejsce na Opłatki: +20000
  • przyrost Opłatków: +1

Relikwia Amber Dwór dostępna jest w queście stałym Amber Silver dla graczy od 10 lvl. Na rozpoczęcie questu Amber Silver trzeba będzie poczekać do 16.08.2012 do godziny 6.00.

Zdjęcia: Wikipedia 1, 2 i 3

1. TomaszM napisał(a):

Nie wiem dlaczego, ale mam dziwne przeczucie, że onuce Mariana będą potrzebne przy tym queście(?) – może to w związku z tym, że Amber Tombak puszcza swoich klientów w skarpetkach? 😉

2. Seksii69 napisał(a):

A może będziemy strzelać z pistoletu na farbę? Święconą ma się rozumieć ;P

3. gulasz napisał(a):

Miło ze stały

4. Belzebubio napisał(a):

i same plusy :D:D:D

5. Zumar napisał(a):

Zacna relikwia, ale drogo wyjdzie.

Ale co tam, ważne, że ZACNA RELIKWIA 🙂

6. malpa napisał(a):

qest trochę bez sensu, tak naprawdę nic nie daje a za to dużo kosztuje….

7. jjkiller napisał(a):

W końcu jakiś stały, tych czasowych za dużo było.

8. czacha47 napisał(a):

Kiedy można się spodziewać nowych budynków?

9. Bendykt napisał(a):

Kiedy można się spodziewać czyszczenia wolnego rynku z przeterminowanych ofert?

• belial1998 napisał(a):

Ale tam nie ma przeterminowanych ofert. Niektóre tylko czekają, aż osiągniemy taką pojemność portfela, że będziemy mogli to kupić 😉

• Igon napisał(a):

Właśnie, przydałoby się możliwość zamiany punktów doświadczenia na % do pojemności sejfu… i raczej było by to symetryczne…

Jeszcze dodałbym, +1 do ataków i obrony, za każdy poziom księdza, na każdego wikarego 😀 (liczby małe a by cieszyły) ewentualnie taki jakiś budynek – seminarium dający tego typu zmiany.

10. WiedzmaShila napisał(a):

I po queście. Znowu nudy.

• SepRydzyk napisał(a):

Przydałby się quest od 50 lvl z dużymi wymaganiami, np.:zdrowie 500, energia 1000, kasa 1000000, wymagania 200 relikwii pojedynczych lub 250 dowolnych ( może coś by się ruszyło na WR ), kliknięć 100, nagroda dowolnie wybrana relikwia za 10000000 C$.

11. Stefun napisał(a):

Budownictwo leży, budować będziemy tarczę antypogańską.