Onuce św. Mariana

5

Marian to swój chłop. W zamian za pomoc w dostaniu się na najwyższe szczeble kariery, zostawił ci swoje onuce. Wolałbyś skarpety, ale Marian od zawsze był dziwny. Nie będziesz się spierał, zawsze to porządna relikwia. W dodatku jej zapach ma szczególne działanie. Niby lekko otumiania i przywodzi na myśl najlepsze francuskie sery. Ale po godzinie z onucami w jednym pomieszczeniu umysł pracuje jakoś lepiej. W głowie jaśnieje. I jakby sił witalnych przybywało. I to nie tylko Tobie. Onuce mają szeroki zasięg (śmierdzą na pół kilometra), więc cudownych właściwości nie zabraknie również dla twoich wojsk. Ach ci święci…

 

 

 

BONUSY:

 • poziom zdrowia: +1
 • poziom energii: +10
 • przyrost energii: +1
 • Małe Dewotki: +1 do obrony
 • Babcie Moherowe: +10 do obrony
 • Gospodynie Proboszcza: +500 do obrony

INFORMACJE:
Relikwia Onuce św. Mariana dostępna jest w queście czasowym Prawie do Nieba dla graczy od 6 lvl. Quest  czasowy Prawie do Nieba rozpocznie się 14.08.2012 o godzinie 23.45, a zakończy 16.08.2012 o godzinie 06.00

Zdjęcia: Wikipedia 1 i 2

5 komentarzy

 1. CyL napisał(a):

  nice 🙂

 2. WiedzmaShila napisał(a):

  3h i po queście.

 3. Xieciunio napisał(a):

  Jest jakaś szansa na przedłużenie questa chociażby do 12.00???

 4. JackusVII napisał(a):

  Kupię tą relkę kontakt / JackusVII

Dodaj komentarz

© 2011 - 2021 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.