Faworki Obronne

Wystarczy rozłożyć je wokół parafii jak drut kolczasty. Wróg zaatakuje, nadzieje się i zginie pod wpływem zabójczej ilości cholesterolu. A jeśli cudem przeżyje, dobije go cukrzyca. Faworki Obronne ociekają przepalonym tłuszczem i zawierają szkodliwe kwasy, zasady czy inne bzdety. No i ten zabójczy cukier puder. W ostateczności można zeskrobać go z faworków i wrogowi sypnąć w oczy. Zginie natychmiast, ale jaka to słodka śmierć… W końcu nieprzyjaciół też trzeba miłować.

• Małe Dewotki: +1 do obrony
  • Babcie Moherowe: +4 do obrony
  • Gospodynie Proboszcza: +65 do obrony

Relikwia Faworki Obronne pojawi się jutro czyli 07.02.2013 w dwóch rzutach: porannym (po godzinie 9.00) i wieczornym (po godzinie 22.00).

Zdjęcie: Wikipedia

10 komentarzy do “Faworki Obronne”

1. Droga Parafianko, zapomniałaś dopisać zer na końcu bonusów! Przynajmniej mam taką nadzieję, bo ostatnio zauważyłem dziwną tendencję do dawania samych stricte kolekcjonerski relikwii. W takim wypadku uważam, że zdecydowanie lepszą opcją by był rzut starych relek. Ave!

2. Ciasto truskawkowe, figlarny faworek, kremówka, lukier instant, rogal Marcina, ślubny tort, święty donut, faworki obronne, pączki bojowe – toż to cała cukiernia.