Radomskie Cytryny

Nowy obiekt pożądania. Narzędzie kontroli nad wszystkimi kobietami. Każda gospodyni pragnie Radomskich Cytryn, każda babcia odda motek moheru za chociażby łyk tego cudownego napoju, każda dewotka klęknie na kolana i rzuci się na najmniejszą kropelkę. Z Radomskimi Cytrynami wszystkie kobiety będą u twoich stóp. Tylko nie przesadź z ilością, bo relikwia ta jest w stanie obudzić dzikie zwierze, zwłaszcza u kobiet po 50-tce. Pamiętaj tylko żeby nie stracić ich z oczu. Pozostawione bez opieki znikają w zastraszającym tempie.

• Małe Dewotki: +0,2 do ataku i +2 do obrony
  • Babcie Moherowe: +0,5 do ataku i +25 do obrony
  • Gospodynie Proboszcza: +0,8 do ataku i +830 do obrony

Relikwia Radomskie Cytryny pojawi się 26.12.2012 po godzinie 9.00

Zdjęcie: Wikipedia

11 komentarzy do “Radomskie Cytryny”

1. no i zajebiście .
    ale ja kurw.. będę spał
    ale swoją drogą
    o tej porze papiestwo jeszcze śpi .
    chyba ż Ranci to wcześniak „)_

2. Zapowiadali, że będą … czekałem już pół godziny przed czasem – wszak to okazja nieziemska – słynne 3 Radomskie Cytryny … . Kręciłem się nerwowo wokół stołu – już czas, a ICH nie ma … … 🙁
    Nagle rzucili… SĄ , Biorę ile wlezie !
    Miała to niby być zapomoga dla ubogich księży – ale który ksiądz jest bogaty ?!
    Pakuję do siatek ile się da , rozglądam nerwowo dookoła – inni też ładują !
    Niejaka Wiedźma to już drugą siatę zapełnia ! A ty cholero pazerna ! Nie dam Ci się, siatki mi się skończyły – podwijam sutannę i pakuje do niej kolejne skarby – przecież to zmarnować się nie może, a jeszcze, nie daj Boże , jakaś biedaczyna weźmie, co tego dobra nawet nie doceni … ….
    Stół już pusty, 10 minut trwało …. Zziajany i spocony, ale szczęśliwy, wracam na parafię …
    Na cholerę mi 24 sztuki ?!?!