Świąteczne zawieszenie broni

Skoro ktoś ( tym razem była to Dita) raczył przypomnieć znaczy, że jest zapotrzebowanie na zawieszenie broni. Dlatego też ogłaszamy, że świąteczne zawieszenie bronni trwać będzie od 24.12.2012 od godziny 16:00 do 26.12.2012 do godziny 23:00

 

Wesołych Świąt i wszystkiego najlepszego dla wszystkich Graczy! Nie objadać się za bardzo. Tylko tyle, ile ksiądz może zjeść. Nie więcej.

9 komentarzy do “Świąteczne zawieszenie broni”

  1. Jakiś quest świąteczny 2 dniowy, a potem noworoczny. Na przykład „barszcz z karpiem z uszkami, ogonem i płetwami”. Albo relikwia do kupienia od 23:59 do 0:00, oczywiście na przełomie 2012/2013, jakiś Szampon Noworoczny.

    1. możesz podreperować zdrowie i energię imprezując u papiestwa.
      raz na dobę masz gratisowe wejście, jak chcesz więcej, musisz sobie zaodpuścić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *