I stało się – jest nas już 6666 (w chwili, w której to czytasz pewnie jest już więcej). Dlatego zgodnie z wcześniejszym wpisem informujemy:

Dzisiaj w godzinach 19:00 – 22:00 pojawi się obiecany rzut relikwii. Relikwii będzie mało i będą piekielnie drogie. Być może pojawi się też kilka innych relikwii w standardowych cenach. Tego jednak nie warto traktować jako pewnik.

74 komentarze do “6666”

1. Jak dla mnie ograniczona ilosc znaczy 40/50. Mam nadzieje, ze nie wrzucicie 5-10 sztuk skoro tak reklamowaliscie te akcje, ze beda one do zdobycia. 🙂 W sumie powinien byc jakis czynnik weryfikujacy, czy kupujacy jest nowy, czy to stary wyjadasz, ktory chce na tym zarobic 🙂

1. 40? 50? W niektórych wypadkach to więcej niż tych relikwii jest w rękach graczy 🙂 Max to 10

2. Drogi NowyGraczu!
    Mnie też brakuje kilku relikwii, ale trudno zbieram kasę i liczę, że mi się uda kupić a nie marudzę na braki! Od dwóch dni łupię kogo się da i obniżyłem ceny swoich relikwii na rynku, żeby jak najwięcej mieć zgromadzone. Więc przestań narzekać, ustaw się przy komputerze o 18.55 i licz, że Ci się uda.
    Parafianicie:
    Czy relikwie będzie można kupować także za odpusty czy wyłącznie za kasę?

3. Długo przeglądałem Bloga przekopując się przez różne relikwie jakie były w grze i niestety okazuje się, ze brakuje mi aż 5 ciu relikwii. Mam nadzieję, ze przynajmniej dwie z nich uda mi się dorwać.
    Pozdrawiam wszystkich, którzy także będą walczyć!

4. mam tylko jeszcze jedno pytanie, jaka godzina będzie obowiązywać w rozgrywkach? czy będzie to godzina wg takiegoi zegarka jak działa forum (godzina i 10 min do tyłu?)

1. Godzina taka jaka obowiązuje w Polsce. Blog jest na zupełnie innym serwerze niż gra i tutaj może być inna godzina. Bo nikt się tym nie przejmuje – czyt: my się tym nie przejmujemy.

5. cena nie przekroczy chyba 200- 400 k bo na większych cenach to tyko starzy wyjadacze powykupują 😀

6. Nie miedzy a w godzinach… To tak jak urząd jest czynny w godzinach 🙂 czyli od… Ile jest unikatowych relikwii w parafii?

7. sewer jestes neo kid czy tylko udajesz? :]
    Parafianin moja propozycja – 21 będzie wiele osób bo już każdy się odrobi ze wszystkim – wrzućcie wtedy a nie teraz.
    Pokój 😉

8. ok, to nie dawajcie wcale, i tak 10 szt na tyle graczy to najbardziej poroniony pomysł w historii. amen.

9. Hahah a w ogóle co było dostępne?
    Ja zdarzyłem złapać walizkę 😀 ale nie jestem pewny czy nie było coś jeszcze cennego, no jeszcze widziałem „święty Donat”, ale i tak nie miał ciekawych bonusów to już nie brałem.
    Ale szybko wszystko poszło, kilka sekund ^^
    Ogólnie jestem zadowolony.

10. podziałajcie teraz z tymi sojuszami, jakimiś zakonami, aby tworzyć grupy, bandy i grać w grupie, zeby było ciekawie . amen

11. Bardzo dziekuje za relikwie. Udalo mi sie zakupic 2 z 5ciu brakujacych relikwii. Bardzo fajna i dobrze zoorganizowana akcja. A tak z ciekawosci Byly w koncu te kokosy? Jestem przeciwnx dostawie handlowych relikwii. Za wczesnie po ostatniej duuuzej dostawie.

12. Cholera. Błyskawica. Na szczęście udało mi się kupić dwie relikwie, których nie miałem. Ale to dopiero na Wolnym Rynku. Ceny spore. Ale warto było. Takie pytanie na marginesie. Ile jest wszystkich Relikwii? Nie doczytałem, żeby to ktoś zsumował.

13. Panowie jest komplet.
    Także grosik mając komplet relikwi zaczyna szturm… ;D
    Ps. Mam donata na zbyciu.
    Zamienie za paczkę lub walizkę wedle uznania (;

14. To chyba wszystkie na dzień dzisiejszy.

1 Błogosławiony Przyrost Kasy
    65 Zakurzony Starodruk
    66 Ząb papieża
    67 Zestaw Mały Organista

15. mi brakuje kokosow do kompletu , moge zaplacic za nie 10 roznych relikwi ktore byly w sprzedazy przez ostatnie 15 dni

16. Tak się tylko zastanawiam ilu nowych graczy, do których miała być skierowana ta promocja z niej skorzystało.

17. Sewer dam Ci obie rzeczy za walizke i paczkę.
    Nie słuchaj doriana który smiga na multikontach i zapewnie chce Cie oszulkać
    Pisz na parafii.
    Grosik

18. ja dam nawet 1000tys. tylko proszę o możliwość spłaty w sześciu ratach po 200tys. bo takiej kasy nie zmieszczę w mojej skromnej parafii na raz.
    Ps. problem utrzymania dużej kasy na parafii jest miażdżący bo co dziennie ceny rosną jak diabli i trzeba kupować wybierać co się da do tego jeszcze ci spekulanci i to wszystkie tłuste świnie z samej góry z kościołami większymi niż Licheń.

19. Wchodzę na stronę Relikwii — relikwii jeszcze nie ma. Wchodzę na stronę Relikwii jakieś 15-20 minut później — relikwii już nie ma. Fajnie…
    @Ziemniak — najwyraźniej nie miało być to skierowane w stronę nowych graczy.

20. boosko!!! na następny raz dajcie jeszcze mniej – po pół co piątej relikwii? może wystarczy? – 🙂

21. Czyli kolejny raz twórcy poszli na rękę tym starszym graczom, powiększając przepaść pomiędzy nowymi a starymi. Brawo brawo, ciekawe w którą stronę ta gra idzie?
    Teraz jeszcze sojusze, triumwirat najlepszych i nikt im nie podskoczy, ale spoko. Ja tylko nie zapomnę że promocja miała być skierowana do młodszych graczy. Dzięki za dotrzymanie słowa.

22. ziemniak- wielu nowych graczy skorzystało, a ze tobie sie nie udalo to sie nie dopier****j do adminow 😡

23. Lepszym pomysłem było przywrócenie questów czasowych na powiedzmy 24h. Starzy gracze, którzy je pokończyli nie skorzystali by na tym a nowi jak najbardziej. A przez 24 to i tak nie odrobiliby wszystkich strat. Ale było, minęło. Ja też nic nie dostałem.

1. Od pewnego czasu mamy taką możliwość. Być może z niej skorzystamy kiedy będzie ku temu okazja?