Znicz Przedświąteczny

Znicz PrzedświątecznyZnicz, który Twoi wierni powinni byli ufundować swojemu ukochanemu księdzu w zamian za ochronę ich cmentarza. Ostatecznie sam sobie go ufundowałeś. Musiałeś przecież wydać sporo C$ żeby zobaczyć uśmiech na ustach swoich parafialnych owieczek. Nie było to łatwe, jednak opłaciło się. Znaczy, opłaci się. Znaczy się oby.

• poziom zdrowia: +10
  • miejsce na C$: +1000000
  • ilość wiernych: +25
  • przyrost C$: +5

Relikwia Znicz Przedświąteczny jest możliwa do zdobycia dla graczy od 7 lvl w queście czasowym Ochrona Cmentarza, który rozpocznie się 24.10.2013 o godz. 23.45, a zakończy 31.10.2013 o godz. 23.45. Dodatkowo niewielką ilość tej relikwii można będzie nabyć 31.10.2013, płacąc odpustami.

Ważne! Do ukończenia questu Ochrona Cmentarza niezbędna jest relikwia Cmentarni Debile.

Zdjęcia: Wikipedia 1 i 2

1. Stefun napisał(a):

Ciekawe ilu zdąży bez odpustów?

2. twojesumienie napisał(a):

no ciekawe jak dla mnie to troche za słaba relka żeby odpusty w nią ładować także albo się uda albo nie 😛

3. Zumar napisał(a):

trudny quest.
    Potwornie duża ilość drogich powtórzeń.

4. gazda napisał(a):

Quest ciężki dla większości graczy ,ale wydaje mi się że ludzie nie będą go robić tracąc odpusty bo im się po prostu nie opłaca. Za dużo by ich kosztowały odpusty i męczarnia. Kupią se relke za odpusty 31 i po kłopocie.
    No i tracą na tym wszyscy ; na WP relki są tanie, a papiestwo też nie zarabia jak by chciało.

5. Pou napisał(a):

może biorąc pod uwagę trudność danego nam zadania Parafianin okaże swe dobre serduszko i da nam dodatkowy dzień lub dwa na klikanie? 🙂

6. adaś napisał(a):

łatwy wczoraj zrobiłem bez odpustów 🙂

7. Antykatolik napisał(a):

Be problemu w 38h się zrobił, ludzie nie panikujcie tak!

8. Elizjasz_wiecznie_liżący napisał(a):

Może płatność ratalna na WR spowodowałaby wystawianie starych drogich relek? a tak trzeba kombinować. Wiem…temat stary i niestrawny alee….

9. domelossz napisał(a):

a będzie Znicz Poświąteczny? 🙂