Znicz Przedświąteczny

Znicz PrzedświątecznyZnicz, który Twoi wierni powinni byli ufundować swojemu ukochanemu księdzu w zamian za ochronę ich cmentarza. Ostatecznie sam sobie go ufundowałeś. Musiałeś przecież wydać sporo C$ żeby zobaczyć uśmiech na ustach swoich parafialnych owieczek. Nie było to łatwe, jednak opłaciło się. Znaczy, opłaci się. Znaczy się oby.

• poziom zdrowia: +10
  • miejsce na C$: +1000000
  • ilość wiernych: +25
  • przyrost C$: +5

Relikwia Znicz Przedświąteczny jest możliwa do zdobycia dla graczy od 7 lvl w queście czasowym Ochrona Cmentarza, który rozpocznie się 24.10.2013 o godz. 23.45, a zakończy 31.10.2013 o godz. 23.45. Dodatkowo niewielką ilość tej relikwii można będzie nabyć 31.10.2013, płacąc odpustami.

Ważne! Do ukończenia questu Ochrona Cmentarza niezbędna jest relikwia Cmentarni Debile.

Zdjęcia: Wikipedia 1 i 2

13 komentarzy do “Znicz Przedświąteczny”

1. Quest ciężki dla większości graczy ,ale wydaje mi się że ludzie nie będą go robić tracąc odpusty bo im się po prostu nie opłaca. Za dużo by ich kosztowały odpusty i męczarnia. Kupią se relke za odpusty 31 i po kłopocie.
    No i tracą na tym wszyscy ; na WP relki są tanie, a papiestwo też nie zarabia jak by chciało.

2. może biorąc pod uwagę trudność danego nam zadania Parafianin okaże swe dobre serduszko i da nam dodatkowy dzień lub dwa na klikanie? 🙂

3. Może płatność ratalna na WR spowodowałaby wystawianie starych drogich relek? a tak trzeba kombinować. Wiem…temat stary i niestrawny alee….