Wódka Góglówka 666 ml

Wódka Góglówka to półlitrówka stworzona specjalnie w podziemiach klasztoru na Górze Przeznaczenia (Amon Amarth). Rektyfikowana dzięki najgorętszym płomieniom Mordoru. Uzyska pełną moc (140%) w momencie  gdy wskaźnik lubienia Google+ naszej gry osiągnie przynajmniej 666 punktów. Wtedy każdy łyk doda tyle niesamowitej energii i tyle animuszu, że nawet zdobycie Fort Knox to będzie bułka z masłem. A dokładnie tak szybkie jak zjedzenie  takiej zagrychy.

• miejsce na C$: +666
  • ilość wiernych: +666
  • przyrost energii: +6
  • Ministranci: +0,6 do ataku
  • Lektorzy: +6,6 do ataku
  • Organiści: +666 do ataku

Relikwia pojawi się w cudowny sposób w ilości 500 flaszek po znalezieniu się przynajmniej 666 osób lubiących nas na google+ (na razie jest ok 420).  Relikwię będzie można kupić po okazyjnej cenie 666 C$. Dodatkowo 10 osób bez stania w kolejce i czatowania na wysyp relikwii będzie mogło ją zamówić w cenie 6 C$ wpisując swój nick z gry jako komentarz na naszej stronie w google+ w specjalnym wpisie, przygotowanym po osiągnięciu 666 plusów.

Specjalny wpis na stronie google+ pojawi się wkrótce po osiągnięciu oczekiwanych 666 „plusików”. Pierwszych 10 osób, które jako komentarz pod nim podadzą swój nick z gry dostanie swoją relikwię. 1 osoba może zamówić 1 relikwię.

Zdjęcie: Udoskonalone zdjęcie z Wikipedii

UPDATE:

Ze względu na szerokie zainteresowanie zwiększyliśmy wielkość butelki. A skoro jest więcej alkoholu to i lepsze działanie. Mam nadzieję, że Wam to nie przeszkadza.

119 komentarzy do “Wódka Góglówka 666 ml”

1. Faktycznie, bo ja spojrzałem na parafialną stronę na G+. Tam podaje sumę +1 i osób, które dodały parafię do kręgów.

1. Po zalogowaniu w grze widać. Narzędzia dla webmasterów pokazują, że w chwili obecnej jest 446 plusów 🙂

1. Czyli że jak sie zbierze to pójdzie info że zaraz będzie na blogu i po jakimś czasie ja puścicie czy automatycznie sie pojawi?Bo jak automatycznie to słabo-no life’y mogą zadbać żeby stało sie to w nocy bo tak dobrej relikwii w tak niskiej cenie nie było odkąd gram czyli od czerwca zeszłego roku.

1. Mając google plus możesz przyspieszyć rzut relikwii ale nawet bez konta tam będziesz mógł kupić relikwię. Przecież będzie rzut reliwii normalnymi kanałami.

2. Ja sobie założyłem specjalnie żeby kliknąć.6 minut to trwało.Brzydki i mało przejrzysty ten g+.Super że nie z automatu.

3. Info dla tych co mają zmienne IP. Po każdym nowym połączeniu z netem można dać następny plus. Ja już dałem kilkanaście.

4. no ale to trzeba mieć google+, czy wystarczy mail na gmailu i wystarczy kliknac i się zalogować i głos jest policzony już, czy trzeba jeszcze sie rejestrowac w google+?

5. Chciałbym uniknąć ewentualnych nieporozumień: liczy się ilość 'plusjedynek’, bez osób, które mają w kręgach (m.in.) parafię.biz? Aktualnie 'Osoby, w których kręgach jest Parafia.biz (85) – czyli wychodzi, że relikwia pojawi się po osiągnięciu 666 + aktualne 85 = 751 punktów googlowych? Pytam, bo nie chcę robić falstartu 🙂

6. Relikwie będą do kupienia z chwila tych 666 kliknięc czy troche pozniej chodzi mi czy to będzie ogłoszone że będzie np. na drugi dzień?

1. Nic nie będzie z automatu ale ile czasu minie od osiągnięcia wymaganej liczby do zauważenia tego przez admina a potem do rzucania tego na rynek to tylko Parafianin wie. No i spowiednik Parafianina. No i spowiednik spowiednika i spowiednik spowiednika spowiednika … W sumie cała masa osób ale nie ja.

1. W tych publikowanych to w żadnej a w rzeczach, które nie są publikowane to nie wiem, bo nie mam podglądu na konta innych graczy. Ja widze tylko to co widzą inni gracze. Nie mam uprawnień admina.

7. W tym tempie, to do Wielkanocy sie nie napijemy, zreszta liczba maleje 🙁 Było już 515, teraz jest 513 🙁 🙁 🙁
    Przy okazji jedna uwaga : powtórne kliknięcie na „+1” powoduje odjęcie głosu od liczby ….

8. Mogli byście dokładnie określić który licznik jest brany pod uwagę. Ten spod menu na stronce parafii czy ten ze strony na g+ „Dają +1 lub dodali do kręgów”, czy jeszcze inny.

9. W sumie, skoro zmienił sie kierunek i jedziemy w dół – może pora zmienić target … Np. flaszka pojawi się, gdy osiagniemy wynik 66 …. Wtedy upijemy się, tyle, że na smutno 🙁

Ave Marycha !
    K

1. No to musisz zafundować sobie rozdwojenie jaźni. Potem każdą odrębną jaźń ponownie rozdwoić. I tak kilka razy, bo brakuje w tej chwili ok 160 kont na G+, które nas polubią.