Właściwy Gwicht

wlasciwy-gwichtWłaściwy Gwicht jest niezbędny przy hurtowej sprzedaży opłatków. Kilkanaście minut pracy pracowników parafialnej spółki Pilnik & Palnik pozwoliło zamienić dotychczasowy napis 0,75kg na 1kg bez naruszenia znaczka legalizacji. Teraz możesz sprzedawać więcej opłatków niż wynosi ich produkcja. A zyski transferować do własnej kieszeni. Możesz też uczciwie przekazywać zaoszczędzone opłatki swojemu wojsku. To też w konsekwencji przynosi zyski, choć trwa znacznie dłużej. Ale ty nie gardzisz żadnym sposobem zysku.

• przyrost Opłatków: +25
  • przyrost C$: +10

Relikwia Właściwy Gwicht pojawi się 20.05.2014 po godzinie 20.

zdjęcie: pixabay

1. ikar660 napisał(a):

Z ceną to chyba sobie jaja robicie

2. czysciciel napisał(a):

Były te relikwie? Po ile?

3. Stefun napisał(a):

No nareszcie nakład w przyzwoitej ilości i cenie. Jak ładnie schodzi na WR za godziwe C$-y.

4. TwojeSumienie napisał(a):

no ja jak zwykle ostatnio przegapilem i musiałem dać 40 baniek