Więzienny Płyn do Naczyń

Do tej pory, relikwia ta była dostępna tylko w więzieniach i na dodatek w dziwnym opakowaniu, bez dozownika. Doskonale jednak sprawdzała się jako uniwersalny i skuteczny środek na walkę z wyrzutami sumienia i podrażnionym przełykiem. Niestety,  w ogóle nie działa na morderczynie i dzieciobójczynie. Pozostawia im tylko miły posmak w ustach i śliskie ręce. UWAGA! Nie nadaje się do prania kocyków!

Natomiast sumienie księdza wyczyści bez problemu. Ale tylko tego księdza, który jakieś sumienie posiada i czasem go nawet używa. Po wyczyszczeniu sumienia możesz bez mrugnięcia okiem wysyłać swoje jednostki na pewną śmierć. Możesz też zabrać ostatnią kromkę chleba biednej, głodującej wdowie lub podprowadzić jej wdowi grosz.  I nie zakłóci to twojego spokojnego snu.

• miejsce na C$ +10000
  • przyrost zdrowia: +1
  • przyrost C$: +3
  • Ministranci: +1 do ataku
  • Organiści: +300 do ataku

Relikwia w ilości 777 sztuk pojawi się 7.02.2012 po 23:15

zdjęcie: wikipedia

1. Stefun napisał(a):

A cóż to za wysyp relikwii???

2. TomaszM napisał(a):

To kiedy w końcu ksiądz może udać się na zasłużony odpoczynek, jak co chwilę mu relikwie kurier przynosi… ;(

3. Zenobiusz napisał(a):

no to poszaleliście dzisiaj z niespodziankami na dobranoc
    aż strach iść spać bo nóż widelec coś się pojawi

🙂

4. WiedzmaShila napisał(a):

Zdążyłam 🙂
    Ładny, w ostatniej chwili zapowiedziany rzut 🙂

5. Belzebubio napisał(a):

normalnie rzym oszalał relikwia za relikwią szał ciał szkoda tylko ze niektóre za wygórowaną cene :/

6. Zumar napisał(a):

Ho Ho HO!
    Noc pełna niespodzianek???
    To juz ostatnia relka na dziś??

7. Belzebubio napisał(a):

ja tam do 5 bede czatowal moze cos znowy wystawia xD. tylko skad kase brac a rentki i emeryturki cieniutkie 🙁

8. czacha47 napisał(a):

Gdzieś tam na początku słyszałem parafianina. Więc mam pytanie, której relikwii jest najmniej w grze? Wszystko mający medal, generalski epolet? Co i ile.

9. Belzebubio napisał(a):

do marcina lub parafianina mam pomysl na relikwie z okazji walentynek .
    -20 zdrowia -wiadomo kobieta czasami potrafi nam je zabrać
    +40 energii – po walentynkach chyba kazdy naładuje akumulatorki 🙂
    +50 do wiernych – przy ladowaniu „akumulatorów” (od faceta)
    +1 do ilości wikarych – to od kobiety
    – 15 000 do miejsca w kasie – wiadomo walentynki wydatki – prezent, kwiaty , kino … i wiele wiele innych rzeczy
    i tak bonusowo +1 do przyrostu zdrowia, energii i wiernych
    co o tym myslicie??
    bądź mozna było by zrobić quest czasowy na tą okazje, a te bonusy to z życia wzięte
    jak cos to na e-mail dajcie znać

10. Stefun napisał(a):

Najmniej jest na pewno Orderów Bohatera Parafii za osiągnięcie 50 poziomu. Bo był taki w jakimś konkursie albo loterii. Normalnie jeszcze nikt go nie zdobył.

11. Belzebubio napisał(a):

marcin bądź parafianin przeczytaliscie moja wiadomość???