Walentynkowa Msza

Walentynki to czas, kiedy raczej pieniędzy ubywa niż przybywa. Aby jednak wspomóc parafialne kieszenie (w końcu ksiądz też człowiek, walentynki mieć musi), papież (nie Benedykt rzecz jasna) ma dla Was quest czasowy Walentynkowa Msza. Rozpocznie się on 13.02.2013 o godzinie 23.45, a zakończy 14.02.2013 o godzinie 23.45. Szczęśliwców, którzy ukończą quest niech lepiej nie zwiedzie obietnica otrzymania relikwii od papiestwa. Każdy miał dostać serduszko z czekolady, ale papież lubi czekoladę, więc relki się rozeszły były. Zamiast tego jest relikwia wymagana, no i przesłanie byście się kochali i majątek pomnażali.

Zdjęcie: Wikipedia

2 komentarze

1. balon1488 napisał(a):

a jaka jest ta relikwia wymagana? czy rozchodzi się o dzisiejszą (wczorajszą) popielniczkę? Papierz taki sekretny jakiś i rozkojarzony, czy może szykuje coś specjalnego na jutro i głowę ma w chmurach? 🙂

2. awe_awe napisał(a):

opłaca sie to robić ?