Unieważnienie meczów

Zdjęcie relikwiiJak ogłosił dziś rzecznik Rzymu wczorajsze mecze piłki nożnej są nieważne. Nie odbyły się bowiem po opłaconej ceremonii wyświęcania boiska. Na szczęście na konto lokalnych kurii zostały już wpłacone odpowiednie sumy i mecze zostaną powtórzone w weekend. Chyba, że zdarzy się coś nieprzewidzianego za co jeszcze trzeba będzie dopłacić.

Wszyscy bukmacherzy (poza z zrzeszonymi w Świętej Lidze Naciągaczy) muszą zwrócić grającym zainwestowane pieniądze. Natomiast ludzie, którzy niesłusznie wygrali w takich zakładach powinni oddać wygrane do najbliższej parafii.

1. TomaszM pisze:

Muszę jakiegoś bata kupić, bo moje owce (raczej barany) nie chcą oddać kasy. I to żadnej- ani tej wygranej, ani tej schowanej w skarpetkach, że o tej na kontach bankowych nie wspomnę… ;(

2. WiedzmaShila pisze:

Rozegrajmy własny mecz 🙂

3. lechzimnyjest pisze:

Nic nie oddam, wolę na watt wydać, tylko te 204 godziny…no to może na ministrantki.

4. ulryk pisze:

popieram Marcina!zero demokracji!!!!!!!!!!!!

5. Ordonisko pisze:

ja ostatnio zainkasowałem troszkę C$ za otwarcie parafialnego „Orlika”

6. Marcin pisze:

Coś się dzieje. Mimo opłacenia ceremonii przedstawiciele Federacji Piłkarskiej Unii Bozbożników odwołują powtarzane mecze.

7. WiedzmaShila pisze:

Celtowie ich przekupili.

8. Klecha pisze:

No..ale sedziowie juz drugi raz nie chca brac. Mozna cofnac decyzje cofniecia ?

9. czacha47 pisze:

Dobra, dawajcie tą murawę i spać idziemy.

10. domelossz pisze:

i co dalej ?

11. TomaszM pisze:

Jak to co? Autostrady popękały i nie ma jak dojechać ze sprzętem, żeby murawę zwinąć i pociąć na relikwie… 😉

12. WHT pisze:

niech mecze unieważniono, z powodu, że są nieważne.