Tylko dla orłów

Desert Eagle – jak sama nazwa wskazuje – najłatwiej znaleźć na pustyni. A jak pustynia to piramidy. A jak piramidy to ukryty skarb. I dlatego startuje nowy konkurs. Trzeba w nim odpowiedzieć na pytanie: Ile obrazów relikwii “Orzeł z P.“ umieszczono w prezentacji?

Pierwszych 10 prawidłowych odpowiedzi zostanie nagrodzonych możliwością zakupu relikwii “Orzeł z P.“ po atrakcyjnej cenie.
Najszybszy gracz będzie mógł ją kupić za 100000C$,
kolejny za 200000C$,
kolejny za 300000C$,
cena dla każdego kolejnego gracza rośnie o 100000C$ tak, że ostatni, dziesiąty gracz będzie mógł ją kupić za 1000000C$.

Każdy gracz ma prawo do jednego głosu i jeśli wyśle ich kilka to zostanie zdyskwalifikowany. Głosy graczy zostaną opublikowane po zakończeniu konkursu tj. po 24h od momentu podania adresu strony z prezentacją. Propozycja gracza powinna zawierać nick z gry parafia.biz oraz liczbę oddzielone średnikiem np:

belenus;100

i nic więcej. Głosy oddane inaczej niż wzór będą dyskwalifikowane.

Prezentacja będzie do pobrania na własny komputer (testowane na Win XP, Vista oraz 7). Póki co dostępna jest jedynie wersja testowa bez żadnych relikwii a z 10 zastępczymi obrazkami. Do pobrania tutaj. Możecie dzięki niej sprawdzić czy i jak funkcjonuje prezentacja.

Po załadowaniu prezentacji użytkownicy poruszają się automatycznie. Przejście do trybu ręcznego następuje po wciśnięciu klawisza F1. Zmiana kąta widzenia dokonuje się przez poruszenie myszką. Lewy przycisk myszki przesuwa użytkownika do przodu a prawy do tyłu. SHIFT przyspiesza poruszanie a SPACJA pozwala na skok.

Do momentu podania adresu z prezentacją ten wpis ma charakter jedynie informacyjny. Proszę nie zgłaszać swoich propozycji ale można za to zgłaszać uwagi do regulaminu tak aby był on jasny i jednoznaczny. Możecie też zgłaszać w jakiej konfiguracji prezentacja nie działa.

UPDATE:

Uwzględniam ogólne marudzenia na przymus instalacji Wind&Ołsów w parfaiach i zamieniam prezentację na obrazek jpg. Jeśli dobrze zapamiętałem wykłady w technikum dla księży-rolników powinien się otworzyć w każdym systemie operacyjnym używanym w parafiach.

Zasada pozostaje taka sama – trzeba będzie podać ile jest na nim ukrytych fotografii relikwii „Orzeł z P”.

Czy ta zmiana satysfakcjonuje wszystkich? W sumie to chyba lepiej, że Desert Eeagle trafi w ręce księży z orlim wzrokiem. Reszta ma bowiem tylko iluzoryczne szanse na wygranie.

UPDATE 2:

U mnie dopiero 10:00 (15:30 czsu polskiego) więc możecie sprawdzać

84 komentarze do “Tylko dla orłów”