Tratwa Wakacyjna

Tratwa WakacyjnaKażdy ksiądz powinien ją mieć. To tratwa, na której można odprawiać naprawdę ciekawe msze. Bez problemu ściągniesz na nie nowych wiernych. W końcu to wyjątkowe miejsce, które pozwoli ci zgarnąć trochę grosza. Msza na wodzie? Ale czad! – powie gimbaza. I o to właśnie chodzi. Więcej wiernych w parafii zawsze się przyda. Ich poziom intelektualny też jest ważny. Im niższy tym lepiej. Co prawda Tratwa Wakacyjna zajmuje trochę więcej miejsca niż zwykła relikwia, co spowodowane jest jej innowacyjną konstrukcją, ale czego się nie robi dla nowego narybku wiernych.

• ilość wiernych: +55

Relikwia Tratwa Wakacyjna to nagroda w queście stałym Sztuczne Jezioro dla graczy od 7 lvl.

Zdjęcia: Wikipedia 1, 2, 3

11 komentarzy do “Tratwa Wakacyjna”

1. W sumie to quest, który sobie będzie nie ruszany i tylko będzie się niepotrzebnie wyświetlał i zaśmiecał. Do jego wykonania potrzebna jest relikwia, która pojawiła się w sprzedaży jeden raz przez kilka minut. Jak na zadanko wakacyjne, to szału ni ma.

1. przecież relka jest cały czas na wr dostępna, co prawda po pojawieniu się questa cena trochę wzrosła ale relka jest cały czas

2. „W sumie to quest, który sobie będzie nie ruszany i tylko będzie się nie­po­trzeb­nie wyświe­tlał i zaśmie­cał” – ???
      ja i podejrzewam bardzo wielu proboszczów mamy wreszcie co robić.
      nie marudź proszę 🙂
      a co powiesz o starych questach do których potrzebne są relki nieosiągalne na wolnym? powinni je skasować?
      troszkę powagi i pokory drogi proboszczu 🙂