Telefon do Przyjaciela

Księża nie mają przyjaciół. Nie oznacza to jednak, że nie mogą mieć telefonu do przyjaciela. Przecież przyjacielem można nazwać bankiera, płatnego mordercę, dostawcę pizzy czy też przyjaciółkę z salonu fizjoterapii praktycznej. Dzięki temu, każdy ksiądz może mieć poczucie, że ma przyjaciela. Co mu to daje? Lepsze samopoczucie i przyjemność z głoszenia kazań. No dobra, lepsze samopoczucie. Bo wystarczy zadzwonić i przyjaciel jest. Wirtualny. Ale jest.

• miejsce na C$ +2000
  • przyrost zdrowia: +1
  • przyrost energii: +1
  • przyrost C$: +2

PROMOCJE CENOWE:
Relikwię za jedyne 1000 C$ można kupić codziennie (o ile jest na rynku) między godziną 5:00 a 6:00 (rano – godziny ranne, nie mylić z popołudniowymi)

1. rather pisze:

Chyba ktoś kupił jednorazowo wszystkie w celach czysto spekulacyjnych – jak w PRLu 🙂

2. Może jakieś ograniczenie ilości kupowanych relikwii? Np. żeby w ciągu godziny można było kupić maksymalnie 10 sztuk danej relikwii? Nie ograniczy to za bardzo możliwości handlu, a nie będzie sytuacji, że ktoś wykupi wszystkie relikwie.
    Akurat w tym przypadku ceny wykupionych przez kogoś relikwii na wolnym rynku są fajne, ale może zdarzyć się tak, że ktoś wszystkie powykupuje i da ceny z kosmosu. Co prawda zapewne wszystkich relikwii w sejfie nie pomieści, ale z osobami w Top ciężko wygrać walkę i nowi o tych relikwiach mogliby najwyżej pomarzyć.

3. Marcin pisze:

A ja bym zrobił 10% ceny jako koszt wystawienia aukcji i max 48h-72h pobytu relikwii na aukcji. To zniechęci do cen zaporowycyh.

4. lolek pisze:

Parafianin – polac mu! nie wiem kto wrzucil relikwie koszyk kaczynskiego , ale mogby zejsc troche nizej bo mam 27lvl i dalej nie moge jej kupic.

5. satan666 pisze:

gdzie jest ta relikwia? Propontje dodac zegar bo macie inna godzine pzdr dla proboszcza

6. Mario pisze:

hm ceny są jakie są od to prawa tej gry albo kupujesz albo nie
    nie widzialem by ktos je specjalnie zmieniał

7. AveRadioMaWRyja pisze:

Proszę o synchronizację czasu rzeczywistego z czasem wyświetlanym przy komentarzach. Ostatnio się nie zgadzało i nie wiem, czy tak samo jest przy zakupie relikwii

8. AveRadioMaWRyja pisze:

Piszę o 14:34 pokazuje się 13:27

9. satanus666 pisze:

Telefon do Przyjaciela

Bonusy:

* do miejsca na C$ +2000
    * do przyrostu zdrowia: +1
    * do przyrostu energi: +1
    * do przyrostu C$: +2

Liczba ofert na wolnym rynku: 3

Najtańsza oferta za: 350000 C$

3 osoby kupiły wszystko po 1000c$ i sprzedają po …. 350000cs

baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo uczciwe wobec innych. Proszę o 666 relikwii!

10. satanus666 pisze:

Polecam relikwię:
    Krzyż Przypałacowy dający:

przyrost zdrowia +5
    przyrost energii +5
    miejsce na C$ +5000
    Małe Dewotki atak +6 obrona +6
    Babcie Moherowe atak +66 obrona +66
    Gospodynie Proboszcza atak +666 obrona +666
    ilość wiernych +6

za quest np Obrona Krzyża

11. ProboszczKrzysztof pisze:

Czy informacja, że można kupić codziennie jest jeszcze aktualna?
    Jeżeli nie, to wypadałoby ją zmienić, ponieważ grający od niedawna są robieni w przysłowiowego konia.

12. ja pisze:

Gdyby jeszcze ten telefon był za te 350 tys. nawet. 🙂