Sztandar US and A

Ten zagwiazdkowany kawałek materiału ma dziwne właściwości. U jednych wywołuje furię – tak, że muszą koniecznie go spalić a u innych chęć ochrony za wszelka ceną. Warto go dać swoim ministrantom przed walką. Jeśli wróg zrobi błąd i spróbuje go podeptać to nie wiadomo skąd pojawią ci się do pomocy Marines i prędko wybiją z głowy twoim wrogom takie głupie pomysły jak atakowanie twoich ministrantów.

Górale natomiast są gotowi oddać życie za wizy. Pośrednio także za sztandar. Bo uważają, że w US and A pieniądze leżą na ulicy i plecy bolą od schylania się po nie. To naprawdę niesamowita sprawa, jak bardzo jest bogaty ten zamorski kraj. I jak chętnie dzieli się kasą z tymi, którzy wiedzą jak poprosić. I mają na wymianę ropę, gaz, diamenty lub wiarę. Wiarę? No może nie do końca 🙂

Jak go zdobyć? To proste. Wystarczy pokręcić się trochę przy limuzynie odwiedzającego nas prezydenta tego wspaniałego i wielkiego kraju jakim jest US and A. Mamy spore szanse na jego zdobycie jeśli będziemy kręcili się wokół wozu na kolanach w przebraniu taliba. Sukces murowany.

BONUSY:

 • przyrost C$: +45
 • Ministranci: +2 do ataku i +0,5 do obrony
 • Lektorzy: +35 do ataku i +0,6 do obrony
 • Organiści: +520 do ataku i +0,8 do obrony

 

ROMOCJE CENOWE:
Relikwię w niższej cenie można kupić w następujących godzinach:

 • 23:50 – 23:55
 • 4:20 – 4:30
 • 17:25 – 17:30

 

Za pomoc w przygotowaniu relikwii dziękujemy Marcinowi, który tworzy też Darmowe Gry Planszowe dla Dzieci.

 

zdjęcie: American flag by Jon Sullivan

26 komentarzy do “Sztandar US and A”

 1. no no, z pewnoscia cena relikwii pomoze tym, ktorzy nie maja kasy na armie a co dopiero na relikwie…

  1. O określonych godzinach relikwia jest sporo tańsza. Dodatkowo – nie ma obowiązku jej posiadania. Widzę, że niektórzy uważają, że relikwie powinny być po 10C$ bo wtedy IM grałoby się bardzo przyjemnie.

 2. dobre jest:) wreszcie coś do przyrostu C$!:)trzeba optymistycznie do wszystkiego podchodzić:) fakt nie wszystko się podoba….te ataki +/- 5lvl np. „ale się jeszcze taki nie urodził co by wszystkim dogodził!” poza tym to 1 serwer… myślę, że jak powstaną kolejne w przyszłości to zasady już będą dla wszystkich jasne i będzie się grało lepiej:) poczekamy:)

 3. no tak, my musimy miec kase na relikwie mimo ze pozbawiono nas jej zrodla nie dajac nic w zamian 😛 i teoretycznie rzecz, ktora ma nam niejako pomoc na chwile obecna pewnie jest w zasiegu niewielu, natomiast zmiana zwiazana z ograniczonym atakiem nie zostala okupiona niczym zadna kwota pieniezna tylko dana ot tak slabszym,

  nie chdozi mi o to zeby byly relikwie za darmo tylko o to, ze skoro cos sie zabiera to udostepnia sie inna alternatywe SENSOWNA a nie zatyka dziure relikwia

 4. Witam niestety musze wniesc skarge
  juz wczoraj nekro obrazal innych publicznie na forum

  za co zostal przezemnie ukarany w postaci atakow
  niestety chlopak niczego sie nie nauczyl i dzis wyzywal mnie od psow i sluzacych

  zdecydowanie prosilbym o ukaranie tego gracza przez administracje

 5. ciesz sie, ze nie zostales pipa haha 😀
  nie ma co sie przejmowac Nekrusiem, to podstarzaly fagasik leczacy kompleksy na parafii i wyzywajacy innych, dzieki temu rosnie mu ego 🙂 a niech rosnie chociaz to skoro co innego nie uroslo…
  jak to mowia: „Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy”
  Nekrus buziaczki dla Ciebie Ty moj dziubuniu :*

 6. co do tego co pisze chofi.
  Mi rowniez nie podoba sie obecna sytuacja z atakami…
  a relikwia nawet spoko czekam na promocje

 7. Śmieszni jesteście. Płaczecie we wszystkie strony. Najpierw 100 wpisów, że 10 lvl to za dużo i jeżdżą po was, a teraz żeby znowu było 10. No zdecydujcie się! I tak w kółko zawsze ktoś jęczy żeby było inaczej, a potem znowu jęczy żeby było jak poprzednio.

 8. A ja chciałem tylko powiedzieć że jednak jestem zadowolony ze zmiany limitu i po dwóch dniach przekonałem się do niego. Jednak są farmy na wysokich poziomach, a przynajmniej nie muszę już każdego poranka budować armii od nowa – i można zacząć grać.

 9. A nie miało być tak, że wszystkie komentarze NIE dotyczące bezpośrednio wpisu (skargi, marudzenie, „propozycje” zmian) będą kasowane? 😉

 10. A kto by tam kopał na dnie? Przecież w jednym wątku „dyskusje” nie da się dyskutować o wszystkim bo nie wiadomo nawet która wypowiedź odnosi się do którego tematu.

 11. Mam pytanie odnośnie przyrostu C$… mam napisane w statystykach, że mój przyrost wynosi +168 C$, tymczasem w rzeczywistości wynosi on +85. O co w tym biega? Dodam że statystyczny przyrost wiernych zgadza się z rzeczywistym. Wytłumaczy mi ktoś? 😛

  1. Przyrost związany jest także z ilością wiernych. I zaraz po zakupie jednostek zazwyczaj ilość wiernych spada 🙂 a co za tym idzie i przyrost C$

 12. 1) co do relikwi to działają dziwnie bo jak kupie 5 szt. to działa jak 1 szt. czyli nie ma zmiany!!!
  2) no i system walk jest zepsuty nie da się farmować i jak tu teraz sobie pograć, normalnie nudy się robią, chyba grę zmienię na jakąś inną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *