Swój Człowiek w Parlamencie

swoj-czlowiek-w-parlamencie

Relikwia Swój Człowiek w Parlamencie jest zwyczajną relikwią wyborczą. Jak wiesz, wybory do jakiegoś parlamentu odbywają się w Parafiandii w zależności od potrzeb. Aby nie stracić zbyt wiele, musisz mieć właśnie tą relikwię. Pozwala ona na dożywotnie utrzymanie miejsca w parlamencie. Czyli niezależnie od wyników wyborów, ty zawsze będziesz miał tam kogoś. To naprawdę dobre rozwiązanie.

 

 

BONUSY:

  • ilość wikarych: +1
  • miejsce na Opłatki: +20000

INFORMACJE:

Relikwia Swój Człowiek w Parlamencie dostępna będzie w queście czasowym pt. Wybory Parla Mentów, który rozpocznie się 30.06.2014 30.05.2014 o godzinie 23:45 a zakończy 1.06.2014 o godzinie 23:35. Podczas wyborów nie obowiązuje cisza wyborcza. Nie obowiązuje, bo nie ma znaczenia. Quest dostępny dla graczy od 3 lvl.

zdjęcie: PublicDomain

11 komentarzy do “Swój Człowiek w Parlamencie”

  1. Jak się pokaże, będzie cały zrobiony i każdy będzie miał relikwię. W miarę klikania będzie ubywało i na koniec relikwia zniknie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *