Święty Wóz Transmisyjny

Posiadając Święty Wóz Transmisyjny będziesz mógł nadawać swoje kazania gdziekolwiek będziesz. Dodatkowo, będziesz mógł łączyć się ze swoim przyjacielem, księdzem N, który obiecał, że czasem powie kilka słów do twoich wiernych. Wiesz, że to niezły interes, gdyż ludzie lubią go słuchać. I choć czasem się z niego śmieją, to słuchają. A, kiedy tylko ty będziesz miał jego kazania, to zdecydowanie zwiększy się promocja twojej parafii. Więcej wiernych a co za tym idzie więcej C$.

• miejsce na C$ +10000
  • ilość wiernych +40
  • przyrost C$: +1

Relikwia do zdobycia w queście stałym pt: Wizyta u Księdza N. Quest jest trudny, ale nie ma konieczności jego wykonania. No i jest questem stałym. Quest dostępny od LVL 12.

zdjęcie: helicopter stock photo by www.pixmac.com

22 komentarze

1. Faktorek pisze:

Zdjecie to nie jest helikopter z pixmac’a tylko broadcast z canstockphoto.com

• Parafianin pisze:

Wiem – broadcast jest zakupiony. A w queście jest zdjęcie helikoptera i dlatego tutaj pojawił się link do niego. Ale dziękuję za czujność. I dlatego właśnie – WSZYSTKIE zdjęcia są legalne. Aby spać spokojnie i nie łamać praw autorskich.

2. Yoda pisze:

taki trudny quest a taka marna relikwia 🙁

3. Khan pisze:

ilość wiernych +40

to marna relikwia?

Chyba nie wiesz co to 40 dodatkowych wiernych 🙂

4. Marcin pisze:

Można zatrudnić Makgajwera aby zrobił z zapałek a następnie zdigitalizował i przetranserował na serwer za pomocą sznurówek.

5. sw_joanna pisze:

@Marcin

Dobre! Chciałbym te sznurówki „zdobyć w walce” 🙂

6. marek pisze:

Nie ma co narzekać +40 wiernych ma sens, więc chyba warto się trochę wysilić.

7. Wito pisze:

Nie miejsce tutaj ale nie za bardzo wiem gdzie pisać. Wydaje mi się że cosik ludzie używają botów do atakowania. Wstaje dzisiaj, loguję się, klikam bank a tu mi w ciągu sekundy znikło ponad 11k kasy. Wszedłem na pocztę a tam 6 ataków w ciągu sekundy poszło bo widać po spadku pieniędzy było

8. Wito pisze:

całość oczywiście od jednej osoby a mianowicie niejakiego Zielosz

• Marcin pisze:

od tej samej osoby te 6 ataków? Jrśli nie to podaj choć nick jego i swój. Bo na nick z bloga nie musi się pokrywać z tym z gry.

9. xxx pisze:

Jeśli ktoś robi bota żeby zdobyć 11k w 6-ciu atakach to ma nieźle nas…e. Po jednym takim ataku zastanawiam się czy warto walić ponownie, bo już lepiej szukać dalej lepszej kasy…
    Chyba, że ma zamiar szybko lelować i dostać się pod „opiekę” kogoś silniejszego 🙂

10. xxx pisze:

Poza tym wystarczy wciskać magiczny klawisz na klawiaturze lub w przeglądarce żeby atakować z bardzo duża szybkością jednego gracza.

11. Grosik pisze:

Dude, polowa graczy jak chce zrobic 5 wjazdów, mająć np. firefoxa klika srodkowym 5 razy i dlatego w raportach widac, jakby w ciagu sekundy walił… 😉

12. Wito pisze:

Podałem ten z gry i tak od tej samej osoby

13. Zielosz pisze:

o kurczę…to jest straszne co piszesz…szczerze Ci współczuję…ale cóż…taki sam text jak Twój mógłbym napisać o kilku moich „kumplach” w liczbie na pewno przewyższającej 5 osób, z którymi łączą mnie identyczne relacje co Ciebie i mnie… 😛 nie płakusiaj tylko bierz się w garść… 😀

a przy okazji pozdrawiam „kumpli”… 😀

14. lolo pisze:

a mnie w 1964roku też zbili….:D:D:D:D:D:D i to 7 razy … i do dziś nie wiem czy dostałem kula miedzy łopatki czy łopatką miedzy kule…:D:D:D:D:D

15. Zielosz pisze:

hehe to się wyjaśni przy próbie spłodzenia proboszcza juniora z parafianką jaką… 😛

16. Zielosz pisze: