Święty Tłuczeń Drogowy

święty tłuczeńWierni nie chcieli aby autostrada przecinała ich parafię. Nie pomagały protesty ani dowody wdzięczności wręczane różnym oficjelom. Autostrada miała przecinać parafię na cztery części. Nie mogłeś do tego dopuścić. Wyczerpałeś już prawie wszystkie pomysły i znajomości. Nic to nie dało a sporo kosztowało. Na szczęście wpadłeś na genialny pomysł, po prostu zacząłeś skupować kamole, które miały być użyte do utwardzenia autostrady. I kupiłeś ile się dało. I teraz bez kamoli nie można budować autostrady. W ten oto sposób pomysł przedzielenia parafii upadł. Ze Świętego Tłucznia Drogowego można magazyny wybudować, gdyż idealnie do tego się nadaje. No i ministranci mogą nim celnie rzucić.

BONUSY:

  • miejsce na Opłatki: +500000
  • Ministranci: +1 do ataku

INFORMACJE:

Relikwia do zdobycia w queście stałym o nazwie Autostrada. Quest będzie dostępny dla graczy od 15 lvl i rozpocznie się 19 września o godzinie 21:00.

 

zdjęcie: fotogrph.com

8 komentarzy do “Święty Tłuczeń Drogowy”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *