Święty Donut Bojowy

3

Święty Donat Bojowy Nadgryziony Zębem Czasu to relikwia, którą można spotkać tylko raz w roku. Doskonale nadaje się do okładania wrogów po ich zakutych łbach. Zwiększa siłę ataku wszystkich ofensywnych jednostek sprawiając, że z pełnymi brzuchami idą one na rzeź. Nie jest to może zbyt rozsądne, gdyż każdy kto namiętnie ogląda filmy, wie czym kończy się rana brzucha u osoby, która właśnie pojadła. Ale co nas obchodzi życie parafian? A byłbym zapomniał. Relikwia ta jest także niezłą lokatą kapitału. Pod warunkiem, że trzymamy ją w sejfie.

BONUSY:

 • Ministranci: atak +1
 • Lektorzy: atak +10
 • Organiści: atak +100

3 komentarze

 1. Dorian napisał(a):

  Kiedy bedzie ta relikwia w grze?

  • Parafianin napisał(a):

   Ona cały czas jest w grze. Można było ją zdobyć za jednodniowy quest, który można było wykonać w tłusty czwartek.

 2. Dorian napisał(a):

  MA ją ktoś i chce sprzedać?? dam 500tys!! PISAĆ KsDorian

Dodaj komentarz

© 2011 - 2023 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.