Święty Donut Bojowy

Święty Donat Bojowy Nadgryziony Zębem Czasu to relikwia, którą można spotkać tylko raz w roku. Doskonale nadaje się do okładania wrogów po ich zakutych łbach. Zwiększa siłę ataku wszystkich ofensywnych jednostek sprawiając, że z pełnymi brzuchami idą one na rzeź. Nie jest to może zbyt rozsądne, gdyż każdy kto namiętnie ogląda filmy, wie czym kończy się rana brzucha u osoby, która właśnie pojadła. Ale co nas obchodzi życie parafian? A byłbym zapomniał. Relikwia ta jest także niezłą lokatą kapitału. Pod warunkiem, że trzymamy ją w sejfie.

BONUSY:

  • Ministranci: atak +1
  • Lektorzy: atak +10
  • Organiści: atak +100

3 komentarze do “Święty Donut Bojowy”

    1. Ona cały czas jest w grze. Można było ją zdobyć za jednodniowy quest, który można było wykonać w tłusty czwartek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *