Spis Przełorów Poligonowych

165

Spis graczy z funkcjami ZADEKW tym miejscu każdy xionc może zgłosić się do Zakonu Agresywnej Defensywy i Ekonomicznej Krucjaty. Przełorowie Poligonowi przekazują swoje doświadczenie rekrutom podczas ćwiczeń i manewrów wojskowych. W razie wojny pójdą w następnej linii ze Braćmi Popychdłami. Zakon jest w stanie przyjąć chętnych pod warunkiem spełnienia przez nich minimalnych wymagań. W przypadku Przełora Poligonowego jest to uzyskanie 3686400 pkt w rankingu bitewnym. Przykładowo xionc, który stoczył 2500 walk i wygrał 1500 z nich oraz nie zdobył przy tym żadnej relikwii już się kwalifikuje. Swoje kwalifikacje można sprawdzić tutaj. Gracze uzyskują funkcję dożywotnio co oznacza, że nawet jak ich ranking bitewny spadnie po uzyskaniu tytułu to nie będą musieli nic oddawać. Gracz może mieć jed­no­cze­śnie kilka róż­nych funk­cji w Zako­nie ale Przełorem można zostać tylko raz.


Dodatkowe warunki konkursu ZADEK (konkurs zakończono 22.03.2014)

Ponadto ze względu na przeładowanie Łatykańkiej Poczty skargami z Polski codziennie będą sprawdzane tylko pierwsze 4 wnioski. Wnioski można składać od godz. 00:01 do 23:59 danego dnia. Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które nie zakwalifikują się jednego dnia mogą próbować innego dnia. Gracze, którym przyznano tytuł powinny odebrać relikwię Zbroja Przełora Poligonowego w ciągu 24h od jej wysłania przez Wolny Rynek. Koszt nagrody to 500000C$ i będzie się zwiększał o 1 C$ z każdym wysłaniem. Nagrody nieodebrane przepadają a gracz nie może się starać o drugą taką samą relikwię (bo już jest na liście). Prze­ło­rów Poligonowych nie może być wię­cej niż 1/2 liczby Braci Popychadeł (zaokrą­gle­nie w górę).


Dodatkowe warunki konkursu Partyzantka ZADEK  (następcy konkursu ZADEK):

Zgłoszeń będzie można dokonywać jedynie w soboty i niedziele w godzinach 9:00-15:00. Wymagania minimalne pozostają w mocy. Gracze, którym przyznano tytuł powinny odebrać relikwię Zbroja Przełora Poligonowego w ciągu 24h od jej wysłania przez Wolny Rynek. Koszt nagrody to 500000C$. Nagrody nieodebrane przepadają a gracz nie może się starać o drugą taką samą relikwię (bo już jest na liście). Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które nie zakwalifikują się jednego dnia mogą próbować innego dnia. Oczywiście gracze, którzy mieli jakąś funkcję w ZADEK zachowują ją w też w partyzantce i nie mogą starać się ponownie o relikwię związaną z tą funkcją.

Więcej na partyzantka zadek


Zgłoszenie powinno zawierać nick z gry, wyliczony wynik, nr strony w statystykach graczy*

* Po kliknięci w grze na ikonę Statystyki gracz przenoszony jest pod adres typu
http://parafia.biz/stats/battle/all/page/1 gdzie ostatnia liczba jest właśnie numerem strony. Numer strony jest też umieszczony w prostokącie pod rankingiem. Oczywiście bierzemy pod uwagę opcję „OD POCZATKU”.

Np: Jeśli gracz MarDeb chce zgłosić swoją chęć zostania Bratem Popychadłem to powinien wysłać komentarz w tym wątku o treści:

MarDeb, 4147150311, 1


Aktualna lista Przełorów Poligonowych:

Adam89 (zbroja wysłana)
Alojzy-Mucha (zbroja wysłana)
Antykatolik (zbroja wysłana)
Bozy­dara (zbroja wysłana)
Cri­stoff (zbroja wysłana)
Czysciciel (zbroja wysłana)
Danna (zbroja wysłana)
domelossz (zbroja wysłana)
gary (zbroja wysłana)
gazda (zbroja wysłana)
grabarz83 (zbroja wysłana)
GREZAKOV (zbroja wysłana)
Horacjusz_III (zbroja wysłana)
Jona­szek (zbroja wysłana)
Kroll (zbroja wysłana)
ksioncantoni (zbroja wysłana)
Kuba­rex (zbroja wysłana)
JezuSS (zbroja wysłana)
Lorac (zbroja wysłana)
Luisek (zbroja wysłana)
mag (zbroja wysłana)
Marian60 (zbroja wysłana)
Ociec_Dyrektor (zbroja wysłana)
oro (zbroja wysłana)
Piktorn (zbroja wysłana)
Pio­trpm (zbroja wysłana)
Proboszcz-Glan (zbroja wysłana)
Ryk­ket­tard (zbroja wysłana)
scyzoryk83 (zbroja wysłana)
Sifu (zbroja wysłana)
sok (zbroja wysłana)
Ssawka (zbroja wysłana)
Ste­fun (zbroja wysłana)
Tomasino (zbroja wysłana)
Twoj­stary (zbroja wysłana)
Two­je­Su­mie­nie (zbroja wysłana)
Void (zbroja wysłana)
Wiedz­ma­Shila (zbroja wysłana)
wiki (zbroja wysłana)
Zumar (zbroja wysłana)

165 komentarzy

 1. czyściciel napisał(a):

  czysciciel, 31939610, 13

 2. Marcin napisał(a):

  W ostatnim dniu działania do ZADEK nie przyjęto nowych Przełorów, bo za mało jest Braci Popychadeł.

  Przyjmowanie zgłoszeń wysłanych po 22.03.2014 zostaje wstrzymane:
  http://blog.parafia.biz/konkursy/koniec-z-zadek/

 3. GREZAKOV napisał(a):

  GREZAKOV, 1223150438, 1

 4. Ssawka napisał(a):

  Ssawka, 346925735, 3

 5. Marcin napisał(a):

  Dziś zbroje wysłałem do:
  GREZAKOV
  Ssawka

  • tomasino napisał(a):

   Marcin albo ja coś nie ogarniam albo ty. Przecież sam napisałeś w partyzantce że zgłoszenia przyjmowane są od 30.03.2014 i tylko w godzinach 9-15. A potem przyjmujesz grezakova i ssawke z 29 marca, a ssawka to nawet po piętnastej dał zgłoszenie. Chłopaki mogli się nie ogarnąć, ale organizator? Tłumaczę to sobie dużą ilością atrakcji jakie zapewniasz ostatnio razem z całą ekipą.

 6. JezuSS napisał(a):

  JezuSS, 45541301, 5

 7. jaco napisał(a):

  Horacjusz_III, 18841897, 17

 8. twojesumienie napisał(a):

  TwojeSumienie, 278379707, 7

 9. Marcin napisał(a):

  Zbroje dziś wysyłam do:
  JezuSS
  Horacjusz_III
  Two­je­Su­mie­nie

 10. Marcin napisał(a):

  5 kwietnia nikt się nie zgłosił.

 11. Marcin napisał(a):

  6 kwietnia też

 12. grabarz83 napisał(a):

  Antykatolik, 83105406, 13

 13. czysciciel napisał(a):

  czysciciel, 33208114, 13

 14. Cristoff napisał(a):

  Cristoff, 3 753 132, 21

 15. ksioncantoni napisał(a):

  ksioncantoni, 39820086, 12

 16. ksioncantoni napisał(a):

  ksion­can­toni, 40065090, 12

 17. oro napisał(a):

  oro, 68572779, 4

Dodaj komentarz

© 2011 - 2023 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.