Śpiew Aniołów Po Małej Flaszce

Każdy, kto choć raz miał okazję usłyszeć jak śpiewają Aniołowie, nie zapomni tego do końca życia. Każdy, kto choć raz słyszał śpiew Aniołów wracających z zakrapianej imprezy… zaraz… Przecież ten kto usłyszał śpiew wstawionych Aniołów nie słyszał nic więcej poza drapaniem korzeni w wieko jego trumny. Relikwia ta sprawia, że jej posiadacze wolą zginąć broniąc parafii niż usłyszeć choć jeden wers piosenki w wykonaniu wstawionych Aniołów. Za to wrogowie… Wrogowie padają jak muchy i przechodzi im ochota na walkę.

BONUSY:

  • Ministranci: obrona +1
  • Lektorzy: obrona +1
  • Organiści: obrona +1
  • Małe Dewotki: obrona +1
  • Babcie Moherowe: obrona +20
  • Gospodynie Proboszcza: obrona +280

Jeden komentarz do “Śpiew Aniołów Po Małej Flaszce”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *