Sopel Salomona

Sopel Salomona to zimna relikwia. Tak zimna, jak twoje serce, złamane przez ministrantów, którzy wyjechali na ferie i zapomnieli się pożegnać. Może chociaż wikary cię rozgrzeje? Albo dwóch wikarych? Jeden będzie grzał z przodu, drugi z tyłu. Ryzyko spalenia duże. Całe szczęście Sopel Salomona działa jak termostat. Ochłodzi twój zbyt gorący temperament. Za każdym razem gdy poczujesz niezdrowe uderzenie gorąca, złap za Sopel Salomona. Twoja temperatura wróci do normy. Salomon też się ucieszy.

• poziom zdrowia: +20
  • ilość wikarych +2
  • przyrost zdrowia: +3

Reli­kwia Sopel Salomona dostępna jest w queście czasowym pt. Ferie Zimowe. Quest Ferie Zimowe dostępny jest dla gra­czy od 9 lvl i roz­pocz­nie się 06.02.2012 o godzi­nie 23.45, a zakończy się 04.03.2012 o 23.45.

Zdjęcia: Icicle przez Yana Ray, Samotność przez Julie Gentry, Fan kobiety i pieniądze przez Petr Kratochvil, Sylwetka Green przez Petr Kratochvil

1. ASDF napisał(a):

A co będzie potrzebne do jego wykonania? Domyślam się że narty?

2. Goja napisał(a):

moze jakis qwest elitarny?

3. Antykatolik napisał(a):

Brawo Parafianin! Zdecydowanie pochwalam Relikwie podnoszące przyrost zdrowia 😉

4. Igon napisał(a):

Szkoda tylko, że taki wikary kosatuje tyle co żona i koza.

5. czacha47 napisał(a):

Dokładnie z tymi wikarymi to tragedia, 12 mln, a daje +10 C$. Zwróci mi się to po 11 latach, ciekawe czy parafia przetrwa taką próbę czasu.

6. Bubu napisał(a):

Czacha Ty akurat nie powiniennes narzekać zwarzywszy na to ile odpustów wygrałeś możesz za nie sobie ich zatrudnić:)

7. malpa napisał(a):

Marcin czy nie jest przypadkiem tak ze odkąd wprowadzono medale w qestach zdobywa się niej pkt expa?? czy to poprostu spełnienie narzekań tych co im żle było bo lvl leciał w górę. A za qesta dzięki zawsze jest co robić:)