SkypeTroll

skypetrollSkypeTroll to bardzo popularna relikwia. Obawiają się jej w kręgach wyznawców teorii spiskowych, gdyż użyta przez osoby nieuprawnione i nieprzeszkolone potrafi nieźle namieszać. Natomiast użyta zgodnie z przeznaczeniem, przynosi spore zyski swojemu posiadaczowi. Oczywiście odpowiednio posługiwać się nią mogą tylko internauci. Być może już niedługo korzystanie z tej relikwii będzie zakazane i zajmie się nią odpowiednia komisja śledcza.

• ilość wiernych: +20
  • przyrost zdrowia: +1
  • przyrost energii: +1

Relikwia zadebiutuje dnia 16.10.2013 po godzinie 22:00

AKTUALIZACJA:

Wykrakaliśmy…
wykrakane

13 komentarzy do “SkypeTroll”

1. Parafianin wiem, że adminowanie parafia.biz jest strasznie trudne i wymaga naprawdę dużo pracy na co dzień ale postaraj się info o relikwiach wrzucać szybciej. Bo 4 godziny przed to według mnie mało. Albo w sumie w ogóle nie dawaj żadnego info po co masz się męczyć ?

1. domelossz
          Co ty gadasz ??? Zastanów się kto na tym straci. Stary wyjadacz, który i tak dostanie tą telke od znajomego w najgorszym przypadku (czyli ja). Czy nowy gracz który ma kieszeń 5kk i wchodzi na parafię raz dziennie, który nie ma ma możliwości posiadać większość relek ?

1. jacko
            nowy gracz z pojemnością kieszeni 5kk to w tej chwili ma małe szanse na relke . chyba że ktoś sprzeda mu relke poniżej kosztów (sam tak czasami robię). a jeśli ktoś nie ma czasu na to by dwa, trzy razy na dobę sprawdzić co na parafii to zawsze (jak piszesz sam) ma znajomych lub może zapłacić odpowiednio tym którzy taki czas mają(to też robię 🙂 ).
            info 4 czy 40h przed nie jest tu więc problemem.bo jeśli nie masz czasu na sprawdzenie co na parafii to czy jak dostaniesz info 40h wcześniej to zwolnisz się z pracy,szkoły, itd. i będziesz czekał?
            bez obrazy ale nie tędy droga.