Skrzynka na Opłatki

Skrzynka na Opłatki to ciekawy sposób na powiększenie swojego magazynu do przechowywania opłatków. Wolnego miejsca na opłatki nigdy dosyć. To wie każdy przedsiębiorczy ksiądz. Wszak nie wiadomo, kiedy się przyda. Znaczy wiadomo, ale nie wiadomo dokładnie kiedy to będzie.

Opłatki przechowywane w drewnianej skrzynce zachowują świeżość i są chrupiące. Na dodatek ich termin przydatności do spożycia staje się nieograniczony. Czyli nawet jeśli twój syn znajdzie skrzynkę pełną opłatków, będzie mógł z nich skorzystać. Syn…?!

BONUSY:

 • miejsce na Opłatki: +250000
 • Organiści: +99 do ataku
 • Gospodynie Proboszcza: +99 do obrony

INFORMACJE:

Reli­kwia Skrzynka na Opłatki pojawi się 28.03.2012 wie­czo­rem. Będzie droga.

ps.Giełda opłatków w nowej osłonie pojawi się w przyszłym tygodniu. A wojsko zacznie jeść najwcześniej po świętach.
zdjęcie: Ammo polu przez Peter Griffin

 

28 komentarzy do “Skrzynka na Opłatki”

 1. panwie co to za awaria zeżarło mi wszystkie relikwie i wikarych bo z relikwii byli znajomym to samo

 2. Rozumiem, ze taka skrzynka kosztuje. Tylko dlaczego zniknely mi z konta relikwie, kasa, zdrowie i energia? Co jest grane? Jesli Parafianin (podobnie jak ja i inni) oplaca swoje wydatki cudzymi pieniedzmi, to niech nas uprzedzi (jak my tego nie robimy).

 3. Nie mam zadnej relikwii w sejfie. Stan jest zero !!!
  Komu nalezy zglaszac takie problemy ??

  Widze,ze nie tylko ja mam taki problem.

 4. Witam

  Czy ktoś z was logując się dziś na parafie odkrył że nie ma żadnych relikwii????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z racji że nie znalazłem żadnego posta na temat awarii ani kontaktu do suportu pisze tutaj. Chcę wiedzieć dlaczego zniknęło ponad 240 relikwii!!

 5. INFORMACJE:

  Reli­kwia Skrzynka na Opłatki pojawi się 28.03.2012 wie­czo­rem. Będzie droga.
  …………………………………………………………………………………………………….
  To „będzie droga” – to rzędu 50mlnC$, 100mlnC$, 500mlnC$ ?
  bo o cenach poniżej tych pułapów to nawet nie myślę w skali „będzie droga”…
  Ceny idą w kosmos,
  ciekawi mnie kiedy osiągną mldC$ – mam na myśli RYNEK, a nie WR…

  1. Proszę wziąć pod uwagę, że oprócz starych wyjadaczy są też nowi gracze. I w zależności od punktu widzenia – określenie droga może mieć inne znaczenie.

   1. jak do tej pory to określenie „droga” pojawiało się w zapowiedziach przy coraz to wyższych kwotach relek,
    czy mam przypomnieć ostatni „rachunek” jaki był wystawiony za drogą relkę ?
    bynajmniej nie była ona droga „tylko” dla nowych graczy…

 6. Moglibyście podać więcej informacji na temat tych opłatków ? Coś się zmieni apropo przelicznika karmienia lub częstości karmienia wojsk ? Bo nie wiem, czy mam już się szykować do zamykania konta w diabły, czy jakoś wybrniecie bez krzywdy starych graczy…

  1. Pewnie, że wybrniemy 🙂 Jak będzie wszystko domknięte – damy znać. Jedno jest pewne – śmierć głodowa dla tych, którzy nie mają jedzenia – będzie, opłatki przed świętami nie będą spożywane. Jest więc czas aby się przygotować. Maksymalne przeliczniki są podane.

   1. Dziękuję za odpowiedź i zapewnienia parafianinie – zapewne trochę ostudziły niepokój mój i części starszych graczy 🙂 Sam pomysł opłatków nie jest zły, jednak zawsze jest jakieś ale:

    Podstawowe pytanie parafianinie – czy będzie czas się przygotować mając kilkumiliardową armię bez pomocy odpustów ? Bo jeśli nie to to jest z waszej strony zagranie wybitnie niesportowe – wręcz cios poniżej pasa… Zbudowanie takiej armii już wymagało zainwestowania sporej liczby odpustów a co za tym idzie realnej kasy – wiem to z autopsji. Moim zdaniem powinniście to rozwiązanie wprowadzić w taki sposób, żeby starsi gracze nie musieli wydawać ani złamanego odpustu by spokojnie funkcjonować jak dotychczas.

    I tak odpusty będą kupowane i tak – kto będzie chciał szybciej gnać do przodu ten na pewno zainwestuje. Unikniecie też odpływu graczy a zostanie ciekawa opcja i możliwość zarobku na giełdzie. Pokażecie też, że szanujecie graczy a nie doicie ich jak stado baranów :)))

    Oczywiście znalazły się pewnie osoby, które zainwestowały te odpusty ale nie każdego na to stać i część kupuje Je od czasu do czasu – tę niszę klientów też należało by uszanować… 🙂

    1. I jeszcze jedna sprawa… Może ślepy jestem, ale gdzie są te maksymalne przeliczniki ? Czy chodzi o post z początku wprowadzenia opłatków, że jeden żywi max 10 najwyższych jednostek ? Bo jeśli tak to to są strasznie niekorzystne przeliczniki….

     1. Mnie zaś ciekawi co innego …
      mianowicie to słowo „MAKSYMALNE”,
      czyżby to był „płynny” wymóg?
      jedne jednostki wymagały by innej ilości opłatków,
      a drugie innej…?
      i nie mam na myśli zależności pomiędzy kolejnymi poziomami rozbudowy jednostek…

     2. Czyżby były planowane relki które by regulowały „zużycie” opłatków przez jednostki bojowe ?
      Jeśli tak -to kiedy można by się ich spodziewać…

    2. Nie wiem jakie zdanie Parafianina ale kilkumiliardową trzeba będzie wysłać na pielgrzymkę. I to jest sposób na jej niestracenia. Odsłaniając przy tym 4 litery (nogi?) na ataki młodych wilków i starych tygrysów.

     1. „…kil­ku­mi­liar­dową trzeba będzie wysłać na piel­grzymkę…”

      Do czasu rozbudowy opłatkarnii oczywiście…
      co jest co prawda na razie odległe ale realnie osiągalne.
      Potem wojska spokojnie będą mogły leżeć na plebanii i bąki zbijać zamiast latać za jakimś obcym facetem w kiecce z megafonem u szyi…

     2. Wprowadzić światy. Starzy na 1 świecie, młodziki na 2,3,4 itd….
      wtedy można zmniejszyć straty z tytułu przegranych i ludzie będą się prać aż miło (założenie bardzo uogólnione bo nie chce mi się pisać) 😉

     3. Już proponowałam wprowadzenie kolejnych światów/serwerów.

 7. Jeżeli znowu wrzucicie kilkadziesiąt sztuk… to powodzenia. Tak bardzo przydatna Relikwia (dla każdego!) szczególnie po wprowadzeniu nowości i na początku funkcjonowania – powinna być wrzucona w liczbie minimum 1000 sztuk, żeby nie robić kosmicznych cen na RW.

 8. Pojawił się powyżej pomysł ze światami… To moim zdaniem bardzo trafna propozycja… Nikt się jeszcze do niej nie odniósł… Parafianinie czekamy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *