Skok na Kasę

Nowy, stały quest dla wszystkich księży, którzy osiągnęli co najmniej 20 LVL. Można trochę zarobić. I zdobyć relikwię Cudowna Zamiana.  Jeśli ktoś chce – może go zrobić. Nie będzie konsekwencji za niewykonanie questu. Bo ktoś podprowadził drewno na stosy ofiarne. A i zapałki jakieś niechętne do współpracy.

 

6 komentarzy do “Skok na Kasę”

 1. Zajeb***y quest Parafianin :)) Prosze o wiecej 😛 >Chcialem rownierz zglosic maly bład , chcacy kupic naraz wiecej jak 1999 babć moherowych wyskakuje blad „Nieprawidłowa ilość jednostek”

 2. Super, będzie z czego rozbudowywać sejf! A myślałem że dodanie kolejnego questa zmieniającego energię/zdrowie w C$ potrwa wieki. Dziękuję serdecznie administracji, już nie miałem z czego grać 🙂

 3. Miło że coraz więcej rzeczy jest dodawanych ^ ^

  Zajmijcie się tą bibą u papieża niech będzie w zakładce papiestwo bo t niezmiernie wkur**a i zrobić ładne okienko z questami ale to mniej ważne

 4. Super qest. akurat na czas sesji:P dzięki wielkie adminom. myślałem że rozbudowa sejfu potrwa całe wieki

 5. Super sprawa te questy, żeby energię i zdrowie zamieniać na kasę, szczególnie jak nie ma sił żeby atakować, a trzeba je za coś rozbudowywać.
  Ale dobrze by było dodać jakiś nowy quest, taki w stylu „świętopietrza” – konkretna relikwia za konkretną robotę i można dłużej zostać na niższym poziomie, bo expy wolniej lecą. Bo np. ja mam wszystkie wykonane (poza tymi, które robię jak potrzebuję pieniędzy), a jak nie potrzebuję kasy to nie mam co robić z energią i zdrowiem
  I rzeczywiście warto coś zrobić z tym okienkiem z questami, bo to przewijanie jest męczące. Z imprezą u papieża też warto zmienić, że jak nie chcę teraz to żeby nie wyskakiwało cały czas powiadomienie, tylko niech będzie miejsce żeby kliknąć jak będą chciał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *