Rząd w Pigułce

Ta relikwia to skondensowane w pigułce informacje o słabościach i wstydliwych wydarzeniach z życia naszych nowych ministrów. Pieczołowicie zbierane za czasów premiera Kaczkowskiego i ministra Macier-Ewicza. Ich zażycie a tym samym znajomość „pewnych faktów”  przed wizytą w ministerstwie pozwoli na uzyskanie zażywającemu dowolnej koncesji. A tym samym na niemalże nieograniczone zyski.

• przyrostu C$: +333

Relikwia pojawi się 9.12.2011 po południu. Dokładna godzina, w której się pojawi, nie jest znana.

Relikwię  Rząd w Pigułce przygotował Marcin, który stworzył też „Przekręt – gra planszowa

zdjęcie: Medycyna przez Peter Griffin

34 komentarze do “Rząd w Pigułce”

1. Idiotyzm totalny, relikwia zwróci się po 70 dniach, cena kretyńska a przynosi niespełna 100K dziennie. Musiałbym na głowę upaść żeby to kupić.

2. Zakup zwróci się gdzieś po 3 miesiącach… Na godz. daje 3996C$ x 24godz. = 95904C$ x 30 dni = 2877120C$ x 3 mies. = 8631360C$.

3. ŁAŁ! Jaka cena 🙂

I żadnych czasookresów na promocję?

więc 333 C$co 5 minut to daje

3 996 C$ na godzinę czyli
    47 952 C$ na dobę czyli

1 486 512 na miesiąc

Więc relikwia zwróci się już po niecałych 5 miesiącach 🙂

A więc zdługodystansowego punktu widzenia warto 🙂

4. Bozydara, za 20 mln to nikt by nie kupił – nie ma możliwości posiadania takiej gotówki na raz.

Poza tym, w przypadku relikwii to podoba mi się zróżnicowanie polegające na tym, że trzeba zawsze sprawdzać, nie tylko, czy relikwia jest zacna czy nie, ale też czy jest zacna ZA TE PIENIĄDZE, czy też nie.

Podoba mi się również że czasami relikwie są bardzo drogie a czasami tanie oraz to, że czasami są dobre, a czasami słabe

Przecież nie wszytko, co się pojawia na rynku musi byc zaraz super hiper okazją – a jesli taka okazja nie jest, to czy zaraz jest to powód by wieszać psy i złościć się?

1. no wlasnie – odpowiednia pojemnosc kasy baaardzo zaweza grono potencjalnych kupcow.

czy Vat-y-kan przewiduje jakies czasowe rabaty – promocje?

1. Masz rację, samo Radio w max daje 3809000 miejsca na C$ ale relki i tak nie kupuję, mimo że rozbudowałem wszystko do max i kasy mam zapasik, dla zasady nie kupię, nie warte to jest. Chyba że jakis quest z tą relką będzie, wtedy masakra. Walić to, pożycze od znajomych ;-P

1. Cmentarz rozbudowywany z 35 poziomu do 36 daje 36C$ więcej co 5 min. Czyli 36×12=432C$/godz. To x 24 godz. daje 10368C$ na dobę. Czyli 5 mln zainwestowane w rozbudowę Cmentarza z 35 na 36 poziom zwróci się po 482 dniach! To jednak relikwia jak obliczyłeś zwróci się po 70 dniach. Rozbudowa Cmentarza od pewnego poziomu tak jak i Dewocjonalnika też jest marnym interesem chyba, że będziemy grać latami.

1. Pisząc „stać” miałem na myśli nie tylko kasę, ale przede wszystkim pojemność parafii.
        A co do przyczki to u mnie jak z kartą kredytową – za towar małe odsetki, -za kasę ogromne. Prawie jak lichwa… 😉

5. To wasze marudzenie to czysty komunizm. Myślicie, że wam się należy relikwia i już. Tutaj nie ma, że wszyscy mają po równo, kto gra długo to tego stać na relkię, a kto zaczął niedawno musi się obejść.

6. Oddam Hesperyjskie jabłko w zamian za Rząd w pigułce. Ewentualnie mogę dopłacić 1M C$. Oferty proszę składać na parafię