Rozkaz Odwrotu

rozkaz-odwrotuRozkaz Odwrotu to relikwia, która pokazana wrogom powoduje zaprzestanie walki z tobą. A przynajmniej tych co potrafią czytać. Bo ci co nie potrafią i tak będą się bić. Ale z tymi sobie poradzisz. Oczywiście nie sam a przy pomocy twoich wiernych służb kościelnych. Sam sobie rąk nie brudzisz przemocą. Egzemplarz, który masz działa najlepiej gdy atakują Cię od wschodu. Może ma to związek napisami cyrylicą a może z podpisem jakiegoś Cara Puti Na.

• Ministranci:  +0,1 do obrony
  • Lektorzy: +1  do obrony
  • Organiści: +10 do obrony
  • Małe Dewotki: +1 do obrony
  • Babcie Moherowe: +12 do obrony
  • Gospodynie Proboszcza: +125 do obrony

Relikwia jest nagrodą za wykonanie Questu czasowego Pomoc Łukrajinie 4. Dodatkowo po zakończeniu Questu jej znikoma ilość będzie dostępna za odpusty.

Grafika: pixabay

3 komentarze do “Rozkaz Odwrotu”

1. Czwarty Quest: Pomoc Łukra­ji­nie 4 roz­pocz­nie się 5.03.2014 o godzi­nie 1:15 i potrwa do 10.03.2014 do godziny 1:15.