Różdżka Harego Portfela

4

rozdzka-harrego-portfelaRóżdżka Harego Portfela to niesamowita relikwia od słynnego magika. Jej moc jest ogromna ale potrafi tylko jedną rzecz. Zamienia dotknięte przedmioty w wypchane portfele. I większa rzecz tym bardziej wypchany portfel. Wypchanym portfelem można rzucić we wroga aby zająć czymś jego uwagę a samu wycofać się na z góry upatrzone pozycje. No oczywiście gdzie różdżka tam Hary. I masz jednego wierzącego więcej w parafii.

 
 
BONUSY:

  •  miejsce na C$: +25000
  • ilość wiernych: +10
  • przyrost C$: +10

INFORMACJE:

Reli­kwia Różdżka Harego Portfela jest do zdo­by­cia w queście cza­so­wym BAJKI 3. Quest dostępny dla gra­czy, któ­rzy mają przy­naj­mniej 7 lvl i ukoń­czony Quest BAJKI 2. Quest BAJKI 3 roz­pocz­nie się 1.06.2014 o godzi­nie 1:15 i potrwa do 30.06.2014 do godziny 23:45.

Latarka przez Anna Cervova

 

4 komentarze

  1. TwojeSumienie napisał(a):

    ale wysyp questów ostatnio 🙂

  2. Cristoff napisał(a):

    Nie żeby coś, ale quest łatwiejszy od poprzedniego, tylko wymaga relki z questu stałego(też banalnego)

Dodaj komentarz

© 2011 - 2022 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.