Rower ks. Mateusza

12

Rower stary ale jary. Trochę skrzypi na zakrętach a bardzo przy hamowaniu. Pozwala księdzu na szybsze przemieszczanie się, co z kolei pozwala na szybką pomoc miejscowej milicji. Bo choć twoja mieścina to często giną w niej ludzie. I nie ma co się dziwić, bo bronią twojej parafii do dostatniej kropli krwi i to dosłownie.

A miejscowa milicja jest ci za to wdzięczna. Tzn. nie za poświęcanie życia parafian ale za podnoszenie współczynnika wykrywalności przestępstw. A że umiejętnie zwalasz winę na innych proboszczów to już osobna sprawa. Przy okazji udało ci się pozyskać z Unii dofinansowanie do ekologicznego środka transportu a i cykliści jakoś częściej zaglądaj do twojej parafii. No i trochę brzuszka ci ubyło odkąd jeździsz na rowerze. Nie bez znaczenia jest fakt, że możesz szybciej oddalić się z prywatnych nabożeństw w domach ślicznych kobiet w przypadku, kiedy nieoczekiwanie wpada mąż.

BONUSY:

 • poziom zdrowia: +5
 • miejsce na C$: +5000
 • ilość wiernych: +10
 • przyrost C$: +5

INFORMACJE:

PROMOCJE CENOWE:
Relikwię w niższej cenie można kupić w następujących godzinach:

 • 4:30 – 4:40
 • 14:45 – 14:55

 

Pomysł relikwii Rower ks. Mateusza pochodzi od Marcina, który stworzył też „Przekręt – gra planszowa

zdjęcie: Stary rower przez Scott Meltzer

12 komentarzy

 1. qqq napisał(a):

  Chcę powrotu starych relikwii

 2. bart napisał(a):

  Nie ma hepi ałersów?

 3. Dorian napisał(a):

  Panowie Administratorzy Super zrobiliscie z Pielgrzymkami ale z ilością relikwii przesadzacie!! dajcie baaardzo trudne questy w ktorych bedzie mozna zdobyc te relikwie a nie tylko za kase itp… a i tak i tak beda kupywali odpusty bo potrzebna jest energia i zdrowie do questow!! wiec bardziej sie to oplaci a przynajmniej bedzie co robic w grze!! bo teraz wchodze kupuje jednostki, (raz na rok zrobie budynek jak sie pojawi nowy), kupie relikwie i ide… czas gry to max 10min dziennie…

 4. azi napisał(a):

  To fakt. Puki co najciekawsze w grze jest jak ktoś farmiony mnie zruga 😛

 5. Grosik napisał(a):

  Tiaa…
  Sporo kasy…
  Skoro 10k to sporo kasy…
  I naprawdę masz ludzi za tumanów którzy nie potrafią stwierdzić kto jest słabym graczem?

  Plebania – Poziom 7/ Święte ogrodzenie – Poziom 6/Dzwonnica – Poziom 3 – u Ciebie
  /Plebania – Poziom 16/Święte ogrodzenie – Poziom 14/Dzwonnica – Poziom 10/ Cmentarz – Poziom 11 – średnie konto 35 lvl.
  Liczba relikwi: 86.

  Czyli jakby nie patrzeć low konto które jest warte 20 złotych… 😉
  Tyle w temacie.

 6. Yoda napisał(a):

  nie wiem czy jest warte nawet 10zł – chyba nie, wojsko pewnie też skromne, pewnie to jakaś farma 😀

 7. lvl28 napisał(a):

  Parafianin.Wystawiam relikwie na rynku,a inni gracze nie widzą moich ofert?

 8. lvl35 napisał(a):

  Ale się Grosik podnieciłeś 😀 I co jak opowiadasz płci pięknej na jakim poziomie masz dzwonnice to one na to lecą? hahaha

 9. Xander napisał(a):

  Takie zabiedzone konto to jest „czołówka”? To w takim razie ja już chyba wyszedłem ponad TOP 😛

 10. Abrakadabra napisał(a):

  Niektórzy strasznie nisko wyceniają czas spędzony nad tego typu grami…

 11. malpa napisał(a):

  oj jak tak patrzena tą relikwie to widze że nie ma brania wcale.. słąby pomysł z tym rowerem, bo co to za ksiądz co składakiem pomyka. mecra byście dali to bysmy to kupowali:)

Dodaj komentarz

© 2011 - 2023 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.