Questy z okazji tysięcznego fana

Jak zapewne wiecie, już dzisiaj rozpocznie się quest z okazji tysięcznego fana na FB. W sumie odbędą się 4 questy czasowe. I tak:

• 1000 Godzin – quest zaczyna się 16.06.2011 o godzinie: 16:00 a kończy 27.07.2011 o godzinie: 8:00 (od 5 LVL)
  • 1000 Kwadransów – quest zaczyna się 17.06.2011 o godzinie: 11:00 a kończy 27.06.2011 o godzinie: 21:00 (od 10 LVL)
  • 1000 Minut – quest zaczyna się 20.06.2011 o godzinie: 16:00 a kończy 21.06.2011 o godzinie: 08:40 (od 15 LVL)
  • 1000 Sekund – quest zaczyna się 23.06.2011 o godzinie 9:00 a kończy 16 minut i 40 sekund później (od 5 LVL)

Zapraszamy 🙂

1. zonk napisał(a):

przesuncie z laski swojej quest 1000sekund na godziny popoludniowe lub wieczorne. nie kazdy jest dostepny w czwartek rano

2. zonk napisał(a):

akurat w tym tygodniu jestem ale w przyszlym juz nie

3. parafianka napisał(a):

Raczej na godziny wieczorne, około 20:00 – 21:00. Sporo ludzi jednak pracuje.

4. Jakub napisał(a):

Nie każdy musi wykonać Questa.Jak dla mnie godziny są ok. Ten 1000 sekund może faktycznie być niesprawiedliwy, ale … zaprawdę powiadam Wam, tylko nielicznym dane będzie wykonanie wszystkich questów. A Ci, którzy je wykonają, zaznają niezliczonych nagród i bogactw.

5. zonk napisał(a):

swieta to przeciez najbardziej pracowity okres dla kazdego ksiedza

6. zonk napisał(a):

a niektorzy parafianie musza pracowac, w czasie gdy inni beda odwiedzac swiatynie :C

7. adv napisał(a):

zgadzam się z Jakubem to nie jest obowiązkowy quest i ciekawa godzinka jest i nieliczni będą mięc tą nagrode 🙂
    nic nie zmieniajmy ;]

8. anqu napisał(a):

Mozna próbować w pracy z telefonu zrobić Quest. Ale telefon czy smartfon wolniej mieli te megabajty bo przesył danych jest wolniejszy, na pewno nie 20 Mb/s…

9. Xander napisał(a):

A za „Organizację zawodów” to celowo nie ma żadnej nagrody?

10. ANAL TERROR napisał(a):

szefie mam pytanie cz książka będzie z każdego Questa czy za każdy będzie inna nagroda ?

AMEN

11. larrry napisał(a):

45 odpustow… Drogo… I dobrze , mniej dzieciaczkow bedzie mialo dobre relikwie 😀

12. zulatino napisał(a):

Tysiąc godzin to chyba tylko nazwa questa 🙂 w rzeczywistosci powinien trwać do polowy lipca :] a nie 10 dni 😛

13. Xander napisał(a):

@larrry

Ech ci TOP – najpierw narzekają że nie ma na co energii wydawać a jak pojawia się długi quest czasowy to w godzinę wyklikują z odpustów 😛

• larrry napisał(a):

Nigdy nie narzekałem na nadmiar energii !!!
      Btw ktoś wie pod jakim nickiem ukrywa sie nasz admin Parafianin?

14. Marcin napisał(a):

No i jak? Zadowoleni ze świętowania?

15. Wkurwiony napisał(a):

Drodzy Bracia w Wierze!
    Toć w czwartek Boże Ciało jest, o 09.00 mszę odprawiam a później na procesję bieżę – questa mocą żadną wykonać nie zdołam.. Oj nie godzi się tak z nami postępować, nie godzi.. Chyba do Kurii jakiś donosik złożyć trzeba będzie… 🙂

16. satanus666 napisał(a):

Dajcie ciekawą relikwię na 1000 sekund i 1000 minut.

17. Marcin napisał(a):

Materialiści. Nie gońcie tylko za przedmiotami. Delektujcie się klikaniem w questy. A ja zaopiekuję się relikwiami. Parafię mam pojemną.

18. zulatino napisał(a):

@Parafianin, nie spojrzałem dokładnie 🙂 Myślałem, że się w tym samym miesiącu kończy co zaczyna 😛

19. blablabla napisał(a):

Dawno nie postowałem i nie narzekałem.. ale przebrała się miarka (najlepsza Aralaka xD) nie mogę zdzierżyć rozłożenia energii i zdrowia w tych questach. Np quest 1000 godzin, wszystkie trzy zadania wymagają prawie 2x więcej energii niż zdrowia.. Do tej pory chociaż jedno z zadań wymagało znacznie więcej zdrowia niż eny, jakoś się to równoważyło, dawało to jakieś pole do strategicznego zagospodarowania zasobów a to co robiliście teraz to c***a z grzybnią.

A tak ogólnie to należą się pochwały za drobne zmiany w grze :3
    Pozdrawiam.