Quest Super Zamiana

Quest Super Zamiana jest questem stałym. Dostępny jest dla graczy, którym udało osiągnąć się 25 lvl. Zamienia on energię i zdrowie na C$. W nagrodę można otrzymać niezwykle popularną, lecz zapewne dla graczy na tym poziomie słabą relikwię, jaką jest Dębowa Maść w Sztyfcie.

Prawdopodobnie za moment pojawią się komentarze, że quest daje mało. że z ataku jest więcej itd. Dlatego informuję, że:

• quest nie jest questem obowiązkowym
  • quest jest questem stałym
  • za każde kliknięcie gracz otrzymuje 25000 C$
  • relikwia nie jest wypasiona
  • nie tracisz wojska

Zatem jeśli ktoś ma ochotę na udział w queście – zapraszamy!

Za quest po części odpowiada także Marcin, który tworzy też  Darmowe Gry Planszowe dla Dzieci.

zdjęcie: Ognisko autor Bobby Mikul

1. rookie napisał(a):

niech wam bozia w dzieciach wynagrodzi ;P

2. larrry napisał(a):

ten Quest bedzie moze odnawialny , czy taki jednorazowy?

• Parafianin napisał(a):

Ten będzie jednorazowy. Nikt nie mówi, że nie pojawią się kolejne. Bo pewnie się pojawią 🙂

3. Zumar napisał(a):

A czemu nie daliście w tym ogłoszeniu opisu i bonusów jaki daje relikwia? Tak z ciekawości, słaba, bo słaba, ale ciekawe jaka.

4. Zumar napisał(a):

AAAA… PRZEPRASZAM!
    Gunt, to przeczytać ze zrozumieniem!!!
    Wszystko jasne, wycofuję pytanie !

5. Abrakadabra napisał(a):

„nie tracisz wojska”

To jakaś nadprogramowa informacja?

O!
    Szykują się Questy, w których będziemy tracić Wojsko?

Do tej pory żadnego takiego Questa nie spotkałem.

• Parafianin napisał(a):

Nie – to odpowiedź na zarzuty, które mogły się pojawić – że atak może być bardziej korzystny niż udział w queście. Nie przewidujemy questów, w których można tracić wojsko, ale…

6. Antoniusz napisał(a):

Super quest wreszcie jakiś dający dużo kasy 🙂

7. Czacha47 napisał(a):

A tam przejmujecie się. Jak się komuś nie podoba i się żali to usuwajcie takie posty.

8. Marcin napisał(a):

Co prawda proponowałem trochę inne proporcje ale i tak jest dobrze.

9. kwabedz napisał(a):

Szkoda, że nie można questa zrobić kilkakrotnie ;( quest zrobiony, relikwia zdobyta i dawaj od początku 😉

10. Marcin napisał(a):

To pewnie nie było by wolnego rynku.

11. Antoniusz napisał(a):

Fajnie, że q jest od konkretnego lvl-u. Może by tak więcej podobnych ? Wtedy lvl w grze będzie miał w końcu znaczenie..