Przeklęty Sondaż

Wyniki takiego sondażu to przekleństwo każdej partii. Pokazują największy od jej powstania spadek POpularności. Sprytnie zamazujesz nazwy partii aby kierownictwo każdej z nich mogło się przerazić i błagać cię o pomoc. Każdy z nich zdaje sobie bowiem sprawę, że polepszenie wyniku będzie wymagać nadprzyrodzonej pomocy. A ty chwalisz się, że możesz taką zorganizować.

To jednak kosztuje. I to kosztuje dużo. Kosztuje tyle co dziesięcina. I to zarówno wpłacana w Czarnych Dolarach jak i w dziewicach. I to jest uczciwa cena. Co 5 minut dziesiątak i dziewica dostarczane bezpośrednio do parafii a ty w zamian co 5 min dobrze o nich pomyślisz. Bo dziesiątak to za mało, żeby ruszyć się i jakieś obrzędy odprawiać.

BONUSY

• przyrost wiernych: +1
  • przyrost C$: +9

Relikwia Przeklęty Sondaż pojawi się na rynku 10.02.2012 w okolicach godziny 19. Bo wtedy pewnie w prywatnych stacjach TV będą sondaże fałszowali.

Zdjęcie: openclipart.org

17 komentarzy do “Przeklęty Sondaż”

1. Luty miesiącem dobroci….. 🙂
    Relikwii ci u nas dostatek ale każdą następną witamy z radością 🙂

1. Wysyp relikwi ostatnio duży. Czy to ostatnia czy przedostatnia dzisiaj?
      Sejf niemal zapchany. Brak kasy. Na rynku staroci jakiś zastój chociaż ceny spadają.

2. Wiedzma – jak tak to masz … przechlapane :>
      Wszak wszystkim wiadomo, że księża gustują w młodych… bardzo młodych… chłopcach…
      Więc jakby to powiedzieć – nie masz szans… 😛

1. ale relka to zawsze relka i trzeba ją mieć!
        każdy szanujący się proboszcz powinien mieć ich jak najwięcej w swoim sejfie w podziemiach plebanii na chwałę swoją i … no głównie swoją 🙂

2. ale na rynku nawet nie sa takie drogie. jak by komuś nie udało się kupić to mam taniej niż na rynku 😛