Płomienna Msza

plomienna-mszaCzasem tak bywa, że twoje kazania są niezwykle porywające. Czasem tak bywa, że twoje kazania trafiają do każdego, nawet do tych, którzy ukryli się za ostatnim filarem. Czasem tak bywa, że twoja msza jest niezwykle… płomienna. Wtedy wierni mają nieplanowane atrakcje. Można powiedzieć, że takie jak na dyskotece – pełno dymu i piany. To może cię sporo kosztować. Może i będzie. Cała nadzieja w tym, że w przyszłości Rzym się zlituje i wspomoże cię, choćby i dobrym słowem. Jednak nic nie jest pewne. Poza śmiercią, podatkami i nieomylnością papieża.

• miejsca na C$: -2000000
  • ilość wiernych: -20
  • przyrost C$: -5

Relikwia Płomienna Msza pojawi się dziś czyli 15.09.2013 po godzinie 22.00.

Zdjęcie: Wikipedia

14 komentarzy do “Płomienna Msza”

1. Największy numer świata to byłby wtedy, gdyby okazał się, że do niczego nie jest potrzebna :/

Że to tylko taki żarcik „parafialny”.

1. Nasz rzad by na kościół nie dał-przecież już mówili że parafia ma 4 miliony długu kryzys kryzysem ale na kosciól sie znajdą pieniądze